Uwaga spoiler: Przestań czytać, jeśli nie widziałeś finału sezonu 'Game Of Thrones'!

Arya Stark (Maisie Williams), młodsza córka Neda i Catelyn Stark, naprawdę wyewoluowała i dorastała zauważalnie podczas trzeciego sezonu Game Of Thrones. Wpadła do Bractwa bez sztandarów, wymieszała trochę chemii z Gendry (Joe Dempsie) i ostatecznie połączyła siły z Sandor "The Hound" Clegane (Rory McCann). Na szczęście Arya nie była obecna na słynnym Red Wedding, ale widziała wystarczająco dużo, by wiedzieć, że nigdy nie będzie tak samo.

Reakcja finałowa "Game Of Thrones" - Maisie Williams Talks Season Ending Episode

Maisie Williams rozmawiała z Huffington Post, po trzecim finale sezonu i opowiadała o swoim związku z Gendry'm, mentalności Aryi po wydarzeniach z ostatnich dwóch odcinków i wielu innych! Aby zobaczyć trochę wywiadu, czytaj dalej!

Jak Arya może się czuć po dwóch ostatnich odcinkach

Kiedy straciła Gendry'ego i Hot Pie, widzieliśmy, że zaczęła stawiać te ściany, jak sądzę. I wygląda na to, że ma dużo pecha na raz. Zaczęła mieć takie miłosne nienawiści do Hounda. Ona naprawdę go nie lubi, ale wie, że to dobry facet, z którym można być, bo nie będzie miała kłopotów. [a on ją chroni] Ale myślę, że teraz naprawdę postawiła tę barierę i nie chce już nikomu w pełni ufać. I myślę, że i tak się z tym zmagała, właściwie ufając ludziom. Naprawdę trzymała się z dala od siebie. Myślę, że teraz nie jest pewna, co zamierza zrobić. Ona naprawdę nie ma już celu [wrócić do domu].

Maisie's Feelings After The Season Finale

Cóż, to był pierwszy sezon, w którym nie płakałem na chusteczce. Zazwyczaj płakałam, nie płakałam i nie wiem dlaczego. Byłam naprawdę szczęśliwa, właściwie. Miałam naprawdę dobry rok i nie chciałam płakać. Miałam podwójną kaskaderkę i podwójne ciało, i wszyscy mieliśmy razem zdjęcie, wszyscy w tym samym stroju, z tymi samymi włosami, i to było po prostu naprawdę miłe. To było emocjonalne, ale ja nie płakałam. Naprawdę chciałam zakończyć na wysokim poziomie.

Aby przeczytać cały wywiad na Huffington Post, kliknij tutaj.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz