Nie poradzimy sobie z tym kalectwem! Chociaż 20 maja mógł być wielkim dniem Pippa Middleton, jej cenna siostrzenica i bratanek, książę George i księżniczka Charlotte, stopiły nasze serca swoimi słodkimi rolami w jej weselu! Jako pagórek i malutka druhna, miniaturowe królewny zrobiły całkiem niezły plusk, a my kochamy te zdjęcia!

33-letnia Pippa Middleton powiedziała 20 maja do Jamesa Matthewsa w St. Mark's Church w Englefield, Berkshire. Marka w Englefield w Berkshire 20 maja. I chociaż oczywiście 35-letnia Kate Middleton wyglądała niewiarygodnie pięknie w swojej wspaniałej sukni ślubnej, to jednak rumieniąca się panna młoda nie była jedyną osobą, która zajęła pierwsze miejsce w centrum uwagi na wspaniałych zaślubinach. Zdecydowanie najsłodszymi uczestnikami były Kate i książę Wilhelm, 34 lata, urocze dzieci księcia Jerzego, 3 lata, i księżniczka Charlotta, 2 lata. Pippa zadbała nawet o to, by jej siostrzenica i bratanek mieli specjalne role podczas wesela, a oni na poważnie nie mogli być bardziej cenni, ponieważ wypełniali swoje obowiązki!

George był chłopcem na posyłki dla Pippy i Jamesa, co jest rolą zazwyczaj zarezerwowaną dla brytyjskich ślubów królewskich. Tradycyjnie, chłopcy na kartki niosą pociąg panny młodej, ale niektóre strony działają jako nosiciele pierścieni, jak również. George wyglądał tak słodko w swoim białym i złotym stroju pageboya! Najwyraźniej traktował swoją pracę poważnie i przed ceremonią był widziany, jak instruuje swoją młodszą siostrę w drzwiach kościoła. Mała Charlotte z kolei, służyła jako druhna, i szczerze mówiąc, jest najsłodszą - najmniejszą - druhną, jaką kiedykolwiek widzieliśmy! Jej mała kwiatowa koronka i pasujące do niej kwiatowe serduszko całkowicie nas roztopiły! Podczas gdy szczególny dzień Pippy zdawał się przebiegać bez przerwy, Kate przyznała wcześniej w tym tygodniu, że była "lekko zdenerwowana" tym, jak zachowują się jej młodzi ludzie podczas ceremonii u ciotki.

"Powiedziała, że wszyscy bardzo się cieszą na wesele swojej siostry w weekend, ale trochę martwiła się o to, jak zachowają się jej dzieci", powiedział Kate, 55 lat, 16 maja na dorocznym przyjęciu w ogrodzie u królowej Elżbiety, 91 lat. "Powiedziała, że ma nadzieję, że będą dobre, ale nigdy nie wiadomo w tym wieku." To prawda! Ale hej, tak czy inaczej, wyglądały niesamowicie urocze. George z wdzięcznością czekał, aż po nabożeństwie, aż Charlotte potrzyma Kate za rękę, gdy wyszli. Słodko uspokoiła małego księcia, zanim wszyscy opuścili kościół, by uczcić ekscytujący dzień Pippa.

Powiedz nam, HollywoodLifers - jak uroczo jest George i Charlotte w wielki dzień ich ciotki? Czy podoba ci się to, że Pippa dała im obie role w ceremonii?

Komentarze (0)

Zostaw komentarz