Przyprowadźcie dzieci dla Giuliany i Billa! Rodzice 11-miesięcznego księcia cieszą się, że mogą wychowywać swojego syna, ale Giuliana niedawno ujawniła swoje nadzieje na więcej dzieci - zwłaszcza dziewczynki!

Giuliana i Bill Rancic przywitali swojego syna, księcia, z pomocą zastępcy w sierpniu ubiegłego roku - a Giuliana ma już nadzieję na więcej dzieci. Stylowa gwiazda uwielbia mieć chłopca, ale to na co naprawdę ma nadzieję, to mały mini ja!

Giuliana Rancic On Baby Number Two: "I'd Love A Little Girl".

Współprowadząca policję mody uwielbia ubierać Duke'a jak jego tatę, ale teraz chce, aby jej kolej dorównała dzieciom - przez posiadanie córki!

"Kochałbym małą dziewczynkę", powiedziała InTouch Weekly. "Jako kobieta marzysz o małej dziewczynce, żeby móc nosić te same stroje. To jak posiadanie lalki - ale to prawdziwa osoba."

Jeśli marzenia córki się spełnią, Giuliana planuje nie tylko pobawić się w przebieranki z małą dziewczynką, ale także z jej lalkami!

"Kupię jej lalkę American Girl, a oni będą mogli nosić ten sam strój, a potem dostanę jego wersję dla dorosłych, żeby nasza trójka pasowała", powiedziała InTouch. Powiedziała InTouch: "Cały dzień bym to robił!"

To jest Instagram, który uwielbiamy oglądać!

Giuliana i Bill Rancic Open to Surrogacy Again

Gwiazdy ich własnego reality show, walki Billa i Giuliany z ciążą były bardzo publiczne, podobnie jak walka Giuliany z rakiem piersi.

Para chce mieć więcej dzieci, ale lekarstwo, które stosuje Giuliana w związku z rakiem piersi i podwójną mastektomią dodatkowo zmniejsza jej szanse na zajście w ciążę.

Jednak cała nadzieja nie jest dla nich stracona. Książę odniósł sukces jako dziecko zastępcze, a Giuliana powiedziała, że zrobią wszystko, aby mieć kolejne dziecko.

"Znowu jesteśmy otwarci na otaczanie, a ja mam gotowe embriony na lodzie!" powiedziała.

Giuliana powiedziała InTouch, że jej problemy z ciążążą początkowo stresowały ją i Billa. Ale teraz ich związek jest lepszy niż kiedykolwiek!

"Nazywał mnie "Stare Jajka", a ja go "Stara Sperma". "Śmiech pomaga ci trzymać się razem", powiedziała. "Nasze życie miłosne poprawiło się od dziecka. Jest bardziej parowy!"

Chociaż para nie wie dokładnie, kiedy będą mieli wiadomości dla dzieci, mamy nadzieję, że wkrótce! Jak słodka byłaby mini Giuliana?

Czy masz nadzieję, że Giuliana i Bill wkrótce będą mieli kolejne dziecko, HollyMoms? Czy widzisz, że Giuliana ma córeczkę?

Komentarze (0)

Zostaw komentarz