To koniec pewnej epoki! Giuliana Rancic była gospodarzem 'E'! News" przez 14 lat, a swój ostatni występ miała niestety 10 sierpnia. Jedyną osobą bardziej zdenerwowaną od nas jest sama Giuliana!

Wygląda na to, że zaledwie wczoraj, czterdziestoletnia Giuliana Rancic była nieznaną reporterką o nazwisku Giuliana DePandi, robiącą swoje na E! Wiadomości. Po 14 niesamowitych latach, Giuliana zakończyła swoje rządy jako najlepsza kotwica rozrywki w bizie, łamiąc przy tym nasze serca. Ale podczas gdy Giuliana była tak samo wzruszona jak my swoim odejściem, nic jej nie będzie; płakała "łzy radości" po swoim ostatnim odcinku. Dobrze dla ciebie, dziewczyno!

Wciąż nie możemy uwierzyć, że nie dostaniemy naszej nocnej fiksacji Giuliany, kiedy co wieczór będziemy się stroić do E! News. To takie dziwne do myślenia! Dobre wieści, ale Giuliana będzie kontynuowana jako gospodarz Live! Z Czerwonego Dywanu i współgospodarzem Policji Mody. Whew! Rozmawiała z magazynem PEOPLE o swoich uczuciach po ostatnim odcinku 10 sierpnia, które były "gorzko-słodkie"; była oczywiście zdenerwowana końcem biegu, ale optymistycznie nastawiona do zmian, które nastąpią w przyszłości.

"Wiedziałam, że ten dzień będzie słodko-gorzki, ale nie byłam przygotowana na to, jak bardzo będzie wyjątkowy", powiedziała Giuliana. "Jestem szczęśliwa, że pracowałam ramię w ramię z najbardziej utalentowanymi i najsympatyczniejszymi ludźmi w branży, którzy dali mi najbardziej kochający sent-off, na jaki kiedykolwiek mogłam liczyć. Płaczę łzy radości, ale dziś czuję się jak w dniu ukończenia studiów i nie mogę się doczekać napisania kolejnego rozdziału."

Co za słodkie, inspirujące przesłanie. Współtwórcy Giuliany wysłali ją w tak miłosny sposób, jak pokazanie kręcącego się kołowrotka jej wielu chichotów na antenie, a także kronika kilku jej najlepszych wywiadów i momentów podczas relacji z występu. Jaki wspaniały bieg miała przez te wszystkie lata! Jason Kennedy, Catt Sadler i Terrence Jenkins są lojalni do końca!

Wiemy tylko, że dla Giuliany, cokolwiek postanowi zrobić dalej, dobre rzeczy są przed nami. I tak się cieszymy, że wciąż spotykamy się z nią w Fashion Police i goszczymy czerwony dywan. Co my byśmy bez niej zrobili? Wiemy, że nowa gospodyni, Maria Menounos, będzie równie dobra! HollywoodLifers, będziesz tęsknił za Giulianą goszczącą E! News? Powiedzcie nam w komentarzach i weźcie naszą ankietę!

- Samantha Wilson

Komentarze (0)

Zostaw komentarz