Darren dołączył do hitu broadwayowskiego musicalu "How To Succeed in Business..." i mówi HollywoodLife.com, że jest jedna plotka, która nie jest prawdziwa i chce ją teraz wyjaśnić!

Darren Criss już przynosi ogromne numery kasowe na swój trzytygodniowy staż na Broadwayu. Gwiazda Glee dołączyła do How To Succeed In Business Without Really Trying w zeszłym tygodniu jako J. Pierrepont Finch, a w swoim pierwszym tygodniu, grabił w 1,4 miliona dolarów i miał pełny dom każdej nocy! To więcej niż jego poprzednik Harry Potter Daniel Radcliffe - i HollywoodLife.com dostał szansę usiąść z nim wyłącznie na imprezie w Nowym Jorku na jego cześć prowadzonej przez Calvin Klein Collection i The Peggy Siegal Company.

Zapytaliśmy Darrena, czy Glee przygotował go do tak wielkiego przedsięwzięcia. (To przecież jego debiut na Broadwayu!)

"Jestem psycholem", przyznał. "Kocham pracę tak bardzo, że nie uważam jej za stresującą czy wyczerpującą, choć to ciężka praca za powiedzenie. To znaczy, to jabłka i pomarańcze. Glee na pewno pomoże ci nauczyć się rzeczy w dwie sekundy. Musisz być na palcach u nóg i być gotowym na naukę. Ludzie mówią: "Czy za dwa tygodnie będziesz w stanie nauczyć się pokazu?", a ja na to: "Cóż, zazwyczaj mam tylko dwie godziny, żeby się czegoś nauczyć na Glee, więc dwa tygodnie to luksus! Glee była wspaniałym poligonem treningowym."

Ostatnio cytowano 24-latka, który powiedział swoim przyjaciołom, żeby czekali do ostatniego tygodnia, żeby go zobaczyć, bo jest zdenerwowany - ale powiedział nam, że to nieprawda!

"Wszędzie to widzę, a ja byłam tak jakby wścibska", powiedział nam. "Wiesz, jak to jest w prasie: "Darren Criss się denerwuje. Miałem wielu przyjaciół, którzy przychodzili do mnie i wiesz co? Hej, pomysł, że kiedy robisz trzytygodniowy pokaz, to twoja praca, a ja zrobiłem co mogłem, żeby to zrobić - być na 4 miesiące przed pierwszym dniem. Kiedy masz trzy tygodnie, nie masz czasu, aby znaleźć drogę przez show. Więc myślę, że wyszliśmy na huśtawkę, uderzyłem w ziemię w sprincie. Myślę, że pierwszej nocy było tyle samo energii, co szóstej czy siódmej."

Najlepsza część nocy była wtedy, gdy Darren wziął na scenę występ niespodziankę z Cole Ramstad i The China Town Allstars. Musimy powiedzieć, że naszą ulubioną piosenką była "The Coolest Girl", którą Darren sam skomponował!

Kiedy Darren skończy swoją karierę na Broadwayu, Nick Jonas przejmie prowadzenie.

- Chloe Melas

Komentarze (0)

Zostaw komentarz