Bliźniacy Gosselinów zawstydzili swoją mamę, Kate, na ich występie w programie "Today". Mama z reality TV próbowała pokazać, że nie manipuluje sposobem, w jaki dziewczyny mówią, ale karmiła je liniami, gdy odmówiły mówienia bez jej wskazówek: rezultatem był najbardziej niezręczny wywiad na żywo w historii! Zobacz wideo, tutaj.

Kate Gosselin przyniósł jej córki bliźniaczki Mady i Cara, 13, na Today show, aby pozwolić im mówić i udowodnić, jak normalne są one pomimo ich rzeczywistość wychowania TV, ale plan Kate wybuchła w jej twarz: dziewczyny tylko udowodnił, że były normalne nastolatki, strzelając ich mama rażący wygląd i niezręcznie odmawiając odpowiedzi na pytania ankietera, i chichocząc razem zamiast powtarzać ich mama podpowiedzi. Obejrzyjcie poniżający film Kate poniżej.

Gosselin Twins Awkward Interview: Kate Gosselin zaginęła na "Today" Show

Kate ma zamiar udowodnić, że jej córki uwielbiały mówić o swoim normalnym wychowaniu, ponieważ nastolatki nie chciały odpowiadać na pytania o to, jak czują się normalnie, i gapiły się na mamę, dopóki nie powiedziała im, co mają mówić.

Kate Gosselin Damage Control: Says Twins Had 'Stage Fright' On 'Today'

"Nie widzieliśmy was ani nie rozmawialiśmy z wami od dłuższego, długiego czasu", otworzył gospodarz Savannah Guthrie, chętny do wysłuchania dziewczęcej strony historii. "Wychodzisz, bo chcesz dać światu znać, że wszystko w porządku - co chciałabyś powiedzieć o tym, co u ciebie i twojej siostry, Mady?"

Kate Gosselin: Przestań używać swoich dzieci dla sławy

Mama odmówiła odpowiedzi, a zamiast tego tylko gapiła się na mamę podczas niezręcznej przerwy.

Kate była wyraźnie rozgniewana, że Mady nie skorzystała z okazji, by twierdzić, że jest normalna, więc weszła i pokierowała nią. "Mady, twoje słowa," Kate skarciła się. "To jest twoja szansa. Wypluj ją." Woah!

Kate Gosselin Prompts Twins To Speak During Awkward 'Today' Show Interview

Kiedy Mady nadal nie wymyśliła odpowiedzi, Kate przejęła kontrolę. "To jest ich szansa na rozmowę. "To jest najbardziej bezsłowne, jakie słyszałem ich cały ranek", wyjaśniła, wyraźnie zakłopotana. "Nie chcę za nich mówić, ale proszę bardzo, Mady." Poprosiła córkę, by powtórzyła uczucia z rodzinnego wywiadu ze stycznia 2014 r. z magazynem People, mówiąc za nich. "Rzeczy, które powiedziałaś w magazynie... że po latach są dobre, są w porządku. ... Zrób to, to jest twoja szansa."

Mady deadpanned, "Nie, właśnie to powiedziałeś."

Kiedy nadeszła kolej na Carę, ona również nie miała żadnej odpowiedzi na pytania Savannah, a bliźniaki zwróciły się do siebie, by podzielić się chichotami i nastrojowymi spojrzeniami na boki. Kate zachowywała się tak, jakby jej córki były przywiązane do języka, ale nastolatki nie wydawały się być zainteresowane echem ich mamy.

Co myślisz, HollyMoms? Czy uważasz, że bliźniaki Gosselin sprawiły, że Kate wyglądała głupio?

- Kristine Hope Kowalski

Więcej Kate Gosselin News:

    Gosselin Twins Mady & Cara, 13 lat, Diss Dad Jon Gosselin In New Interview Jon Gosselin: Reality TV Gave My Kids Developmental Issues Jon Gosselin mówi, że incydent z bronią był "O mnie chroniącym moją rodzinę".

Odwiedź NBCNews.com, aby uzyskać najnowsze wiadomości, wiadomości światowe i wiadomości o gospodarce.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz