O nie! Kolejna gwiazda została wycelowana w masywny wyciek zdjęć. Gwiazda "Glee" Melissa Benoist łamie milczenie, po tym jak jej rzekome nagie zdjęcia trafiły do Internetu.

Aktorka Glee, Melissa Benoist, padła ofiarą "The Fappening" i nie traktuje tego lekko. Po tym, jak jej rzekome prywatne zdjęcia wyciekły, wśród wielu hollywoodzkich aktorek, Melissa odpala. Czytaj dalej, żeby zobaczyć jej reakcję.

Melissa jest tylko jedną z dwóch aktorek Glee, z których rzekome nagie zdjęcia przeciekły, w ramach masowego skandalu z hakerami gwiazd.

Melissa, 25 lat, która gra Marleya na Glee, odpaliła, w odpowiedzi na naruszenie jej prywatności.

Gwiazda tweeted "incivility nie powinny być obsługiwane," się do niej prawie 350.000 zwolenników Twittera, i zawierał link do rozmowy Teda, obejmujące temat wiadomości o przynęcie kliknij.

Moje uczucia dokładnie, na tak wielu poziomach, @sallykohn ...incivility nie powinny być obsługiwane. Proszę obejrzeć. https://t.co/XgMu2TRPbE - Melissa Benoist (@itsmmbenoist) 2 września 2014 r.

Mimo, że rzekome zdjęcia ujawniające Melissy nie wyciekły wraz z początkowymi zdjęciami, do których należały Jennifer Lawrence, Ariana Grande, Victoria Justice i Kate Upton, zdjęcia wkrótce potem trafiły do internetu, a my przyklaskujemy Melissie za to, że stanęła w obronie własnej!

Kostaryka Melissy, Becca Tobin, 28 lat, która gra w Kitty na Glee, była również ofiarą tego przerażającego skandalu z hakerstwem i zabrała ją na Twittera, aby zająć się tą sprawą.

Becca przyjęła nieco bardziej komediowe podejście, tweetując "Merry XXXmas!" po tym, jak na jej rzekomych zdjęciach pokazano jej dekorowanie ubrań bez choinki.

Matthew Morrison aka Mr. Schuester tweetował na tweeterze w Becca na poparcie, mówiąc: "Way to embrace it Hun!"

Glee supergwiazda Lea Michele jest również na liście rzekomych gwiazd, które ujawniły obrazy unoszące się wokół. Mamy nadzieję, że prywatne zdjęcia Lea nie są wysadzane w powietrze w Internecie!

HollywoodLifers, czy jesteś zszokowana ilością celebrytów, które stały się celem tego ogromnego skandalu związanego z hakowaniem zdjęć? Rzuć poniżej swój komentarz z myślami.

- Elizabeth Wagmeister

Komentarze (0)

Zostaw komentarz