Na premierze "Iron Man 3" w 2013 roku, 24 kwietnia, najpiękniejsza kobieta w garderobie miała pstryknięcie, kiedy to jej sukienka odkryła goły tyłek. Siedząc na "Ellen" 26 kwietnia, wylała swoje uczucia na "katastrofę" awarii, a nawet ujawniła, że przed założeniem sukienki potrzebuje pielęgnacji. TMI, Gwyneth!

Gwyneth Paltrow w premierowej sukience Iron Man 3 Antonio Berardiego ujawniła znacznie więcej niż zamierzała, przyznała się na Ellen 26 kwietnia. "Przeszedłem od bycia najpiękniejszym do najbardziej upokorzonego w jednym dniu", mówi. Aww!

Gwyneth Paltrow wyjaśnia swoją odsłaniającą się sukienkę bez bielizny

40-letnia aktorka nie ma problemów z bielizną, ale cały czas się z niej śmieje i żartuje. "Myślę, że są tu pytania i pytanie do mnie brzmi..." Ellen mówi, zanim Gwyneth zakończy tę myśl: "Dlaczego twój tyłek się kręci!?"

Gwyneth w końcu zaczyna opowiadać historię za sukienką, ujawniając większość upokorzeń, które miały miejsce jeszcze przed jej założeniem! "Chyba nie mogę opowiedzieć tej historii w telewizji", stwierdza (tak zaczynają się wszystkie dobre historie). "Powiedzmy, że wszyscy poszli walczyć o brzytwę." O nie, nieważne! Nie chcemy słyszeć reszty tej historii!

Gwyneth Paltrow: "I Work A Seventies Vibe

"Na pewno nie dbasz o siebie. To była tylko strona twoich nóg - co się dzieje!?" Ellen hilariously mówi.

"Pracuję nad klimatem lat siedemdziesiątych", odpowiada Gwyneth, mówiąc tak niewiele słów. Szybko zrobiła się czerwona i postanowiła wyciągnąć wszystkich z nędzy i zakończyć rozmowę: "Koniec cięcia", mówi Gwyneth, śmiejąc się histerycznie.

Cała ta wymiana to komediowe złoto, a oglądanie twarzy Ellen reagującej na objawienie Gwynetha jest niesamowite. Obejrzyj poniższy wywiad i powiedz nam, co myślisz, HollywoodLifers!

PATRZCIE: Gwyneth Paltrow On Her She Sheer Dress

Ellen

- Andrew Gruttadaro

Kolejne Cele Going Commando:

    Anne Hathaway Ditches Underwear At Premiere - Wardrobe Malfunction Miley Cyrus nie nosi majtek i przebłysków fotograficznych Anne Hathaway & LeAnn Rimes Nowe ofiary wadliwego działania szafy Epidemia

Komentarze (0)

Zostaw komentarz