Hailey Baldwin i Justin Bieber nie mogli się powstrzymać od popisywania się miłością do kamer, kiedy pojawili się na premierze serialu dokumentalnego Justina z YouTube "Justin Bieber" w Los Angeles: Seasons.

Justin Bieber, lat 25, i Hailey Baldwin, lat 23, nie mogli utrzymać rąk - ani ust! - z dala od siebie 27 stycznia! Iskry poleciały, gdy para pojawiła się na czerwonym dywanie w Los Angeles na premierze Justin'a na YouTube Original docu-series Justin Bieber: Seasons. Chociaż duet pozował do kamer, Hailey pokazała swoją przyciętą sylwetkę i przebłysk swoich twardych jak skała mięśni brzucha w czarnej cekinowej sukience, duet ten stworzył kilka małych chwil intymności. Justin i Hailey naprawdę zapakowany na PDA, gdy wspólne smooch na imprezie. W pewnym momencie, Hailey nawet odpoczęła lewą rękę na jej klatce piersiowej hubby, błyskając genialny pierścień diamentowy i zespół ślubny Justin dał jej na ich wrzesień 2019 (drugi) ślub! To była tak znacząca noc dla Justina, który był gotów podzielić się inną stroną siebie ze światem.

Justin Bieber: Seasons pokazuje zupełnie wyjątkową część życia Justina po tym jak w szokujący sposób odwołał resztę swojej trasy koncertowej "Purpose" w 2017 roku. Przez mniej więcej cztery lata piosenkarz "Love Yourself" przeszedł szereg wzlotów i upadków, które z perspektywy Justina zostaną utrwalone w serii docu. A Hailey gra główną rolę. "Jest wiele presji [na Justina], której wielu ludzi nie widzi" - mówi Hailey w trailerze, który zawierał również ujmujący moment, w którym Justin dał wyraz swojej miłości. "Może oglądając to," dodaje Hailey, "ludzie będą mogli zajrzeć do jego świata."

Tymczasem świat Justina wydaje się być coraz jaśniejszy i bardziej pełen nadziei na przyszłość. Upuścił już swój pierwszy singiel, "Yummy", wraz z towarzyszącym mu teledyskiem, nad którym fani szaleli. Wizualny akompaniament do utworu, który zadebiutował 3 stycznia w czasie nowego roku i dekady, prezentował wokalistę w restauracji otoczonej dekadenckimi smakołykami. Justin popisał się również różowymi włosami w teledysku, podczas gdy on podniecał się i śpiewał chwytliwy haczyk. Co więcej, jest to tak wiele, że Justin nie może się doczekać, aby podzielić się tym ze swoimi fanami w najbliższych miesiącach!

Justin Bieber i Hailey Baldwin ukradli pocałunek na premierze w Los Angeles serii docu Justina 'Justin Bieber': Seasons" [Shutterstock]. W przyszłym roku Justin powróci w trasę koncertową i wyda swój piąty studyjny album - pierwszy od 2015 roku Cel! W ekscytującym ogłoszeniu wideo z 24 grudnia Justin dodał, że jest "podekscytowany wykonaniem go [albumu] i trasą koncertową". Wszyscy mamy różne historie, ja po prostu jestem podekscytowany, że mogę się nimi podzielić. To jest muzyka, którą kocham najbardziej ze wszystkiego, co zrobiłem." Fani nie mogą się doczekać, żeby zobaczyć, co Justin ma w zanadrzu!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz