Hailey Baldwin poprosił jej zwolenników, aby "zatrzymać pieczenie" ją o jej palce różowe po tym, jak ujawniła, że ma Ectrodactyly w szeregu zatrzasków do jej historii Instagram.

Hailey Baldwin ma dramat owinięty wokół jej pinky palec - dosłownie. 23-letnia modelka wzięła do jej Historia Instagram na 28 stycznia do ustanowienia rekordu prosto na dlaczego jej różowe palce wydają się być krzywe. Modelka podzieliła się trzema zdjęciami do swojej historii, z których pierwsze to pstryknięcie lewej ręki, które błysnęło wspaniałą obrączką zaręczynową i opaską ślubną, którą dał jej 25-letni mąż, Justin Bieber. Hailey napisała obrazek: "Dobra, pogadajmy o drobiazgowej rozmowie" i dodała: "ponieważ żartowałam sobie z tego od zawsze, więc mogłabym po prostu powiedzieć wszystkim, dlaczego są tacy krzywiołowi i przerażający". I Hailey wbiła się w sedno, bez wahania!

Modelka zrobiła zrzut ekranu ze strony Wikipedii, który podkreślał stan Ectrodactyly. "Mam to, co nazywa się Ectrodactyly", Hailey zaczął napis na zdjęciu. "Powoduje, że moje palce u stóp wyglądają tak, jak wyglądają. To genetyczne", mówiła dalej. "Miałam to przez całe moje życie. Więc ludzie mogą przestać pytać mnie "wtf jest nie tak z jej palcami u stóp", oto co jest nie tak! Lol." Poza tym, że pozwoliła swoim fanom dowiedzieć się, dlaczego jej cyfry wyglądają tak, jak wyglądają, Hailey podsumowała to "więc na zakończenie proszę, przestań mnie upiec o moich paluszkach".

Podczas gdy niektórzy fani mogli patrzeć na palce Hailey, my nie mogliśmy odwrócić wzroku od jej śmiałego spojrzenia na premierę Justina Biebera w Los Angeles na YouTube Original Docu-series: Seasons. Para wyglądała tak słodko na dywanie, a Hailey założyła wspaniałą czarną sukienkę z cekinami, w której można było zobaczyć jej stonowany abs. Chociaż aparaty migały, Hailey i Justin nadal ukradli kilka smoczków, aby pokazać swoją miłość!

Oczywiście, zwolennicy poking zabawę na palec Hailey jest teraz najmniejsze z jej zmartwień. Blondynka cieszy się wszystkim do końca i obejmuje życie małżeńskie z jej beau. Teraz, gdy położyła do łóżka ten różowy dramat, Hailey może wrócić do ekscytacji nowego roku!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz