Nigdy nie widziałaś takiego karaoke. Halsey przypięła swoje serce do zepsutych tekstów do "Like A Virgin, 'Without Me' i 'I Want It That Way,' dostarczonych przez Google Translate, na 'The Tonight Show.'

Czy kiedykolwiek grałaś piosenkę dla Google Translate? Wyniki nie są do końca zgodne z oryginalną wersją, której 25-letnia Halsey dowiedziała się podczas 22 stycznia odcinka The Tonight Show z Jimmym Fallonem w roli głównej. Dla specjalnej gry, Halsey serenaded publiczność z trzech piosenek przetłumaczonych przez Google: "Like A Virgin" Madonny, utwór Halsey'a, "Without Me" i "I Want It That Way" Backstreet Boys. Jednakże, uszy Google'a nie słyszały tych nazw piosenek. Zamiast tego, dla rozrywki Halsey'a, tłumaczyli na "Unwed Woman", "Soft Head" i, nasz ulubiony, "I Desire Roads."

W nowo nazwanym "Unwed Woman", ikoniczne linie Madonny takie jak "Like a virgin / With your heartbeat / Next to mine" zmieniły się w "Unwed woman... when your chest hurts they're nearby". Niezależnie od tego, Halsey włożyła swoje serce w to wyjątkowe, nowe przedstawienie przeboju Królowej Popu. Włożyła tę samą energię w pokręconą wersję swojej piosenki, a w duecie do "I Want It That Way" - mamy na myśli "I Desire Roads" - z gospodarzem Jimmym Fallonem, 45 lat. Możesz obejrzeć magię poniżej!

Podczas pokazu Halsey ujawniła, dlaczego wyszła ze swojej strefy komfortu, aby podzielić się zdjęciami z całującym się chłopakiem Evanem Petersem, 33 lata, do Instagramu 20 stycznia! Po prostu, była to "odpowiednia okazja", biorąc pod uwagę, że były to urodziny gwiazdy amerykańskiego horroru, Halsey wyjaśniła, trzymając swoją odpowiedź krótko. Naszkicowała też zdjęcie Baby Yody, które może być nawet ładniejsze niż OG Baby Yoda, i otrzymała od Jimmy'ego parę galaretkowych butów - ulubione wspomnienie z dzieciństwa.

Jimmy & @halsey śpiewają piosenki, które przeszły przez Google Translate, w tym "Like A Virgin" & "I Want It That Way" #FallonTonight pic.twitter.com/desPDv0799 - Fallon Tonight (@FallonTonight) 23 stycznia 2020 r.

Halsey zatrzymała się na nocnym talk show, aby promować swój nowy album, Manic! Szesnastostrunowy LP spadł na 17 stycznia i już wyprodukował kilka hitów, takich jak "Graveyard" i "Without Me". Nowa płyta - jej trzeci album - jest "o świecie rzeczywistym tu i teraz i jej walce o miejsce w nim jako młodej kobiety", jak podaje nasza siostrzana publikacja, Rolling Stone.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz