Halsey znalazła się w gorącej wodzie, kiedy przypadkowo zapragnęła upadku World Trade Center po tym, jak publikacja dała jej album złej recenzji.

Uważaj, co tweetujesz! Halsey, 25 lat, popełniła duży błąd na platformie mediów społecznościowych w odpowiedzi na to, że Pitchfork wydał negatywną recenzję jej ostatniego albumu Manic. Powiedzieli o tym 23 stycznia: "Zbyt wiele z tego albumu brzmi jak amorficzny pop, który możesz skojarzyć z nędzną jazdą w Lyft". Ale poczekaj... jest tego więcej! Podzielili się kolejnym tweetem o tym wysiłku i napisali: "Ta płyta jest boleśnie naciągnięta balladami, a nadmiernie oczyszczone rytmy sprawiają, że czuje się nudna". OUCH! Urodzony w New Jersey Edison niezbyt dobrze znosi to, co mówili i tweetowali: "Czy piwnica, z której wybiegają p*tchchfork, może się już zawalić". Oto problem: ich biuro znajduje się w One World Trade Center (znanym również jako One WTC lub Freedom Tower), który jest wieżowcem zbudowanym dla upamiętnienia upadku World Trade Center po śmiertelnym ataku terrorystycznym, który miał miejsce 11 września 2001. Jeden z użytkowników mediów społecznościowych zwrócił na to uwagę piosenkarce "Bliżej" i w wyniku tego szybko usunęła swój oryginalny tweet.

Halsey przeprosiła po usunięciu kontrowersyjnego tweeta, pisząc: "ABSOLUTNIE usunęła go po uświadomieniu sobie tego. Próbowała tylko żartować! Nie zamierzała zrobić nic złego. Po prostu pomyślałam, że mogłabym szturchnąć ich z powrotem z tym samym aloofem pasywnej agresji, którym szturchają artystów! Oczywiste nieporozumienie." Fani przyszli na jej obronę, a jeden z nich powiedział po prostu: "Nie musisz tego tłumaczyć". Inny skrytykował Pitchforka pisząc: "Idk, dlaczego ciągle recenzujecie muzykę Halsey'a, skoro dosłownie nie lubicie żadnej z nich."

Wydała Manica 17 stycznia 2020 roku, ponad rok po tym jak jej pierwszy singiel "Without Me" znalazł się na szczycie listy przebojów Billboard Hot 100. W wywiadzie udzielonym w 2019 roku potwierdziła, że ten przejmujący utwór jest po części o jej byłym chłopaku G-Eazy'm, 30 lat, ponieważ rozstali się dopiero przed wydaniem teledysku do tego utworu.

ABSOLUTNIE usunął ją po tym jak zdał sobie z tego sprawę. próbował tylko żartować! Nie chciałem zrobić żadnej krzywdy. Po prostu pomyślałem, że mógłbym szturchnąć ich z powrotem z tym samym aloofem pasywnej agresji, którą szturchają artystów! Oczywiste nieporozumienie ❤️ https://t.co/Vwx2fnayAB - h (@halsey) 23 stycznia 2020 r.

Halsey od tamtej pory pracuje w dziale miłosnym z aktorem American Horror Story, Evanem Petersem, 33 lata. Podzieliła się rzadkim zdjęciem, na którym całowali się 21 stycznia na Instagramie, miesiącami po potwierdzeniu, że byli pozycją w The Ellen DeGeneres Show.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz