Ian Thorpe, złoty medalista olimpijski pływak z Australii, ujawnił, że jest gejem w zupełnie nowym wywiadzie.

Ian Thorpe, 31 lat, nie ukrywa się już. Australijski złoty medalista olimpijski wyszedł jako gej w zupełnie nowym wywiadzie. Po latach spekulacji, Ian w końcu ujawnił prawdę o swojej seksualności i nie mogliśmy być bardziej dumni z jego odwagi.

Ian Thorpe: Złoty medalista olimpijski pływak wychodzi jako gej

Australijska legenda pływania ma zamiar ujawnić się jest gejem w niesamowitym wywiadzie z szanowanym dziennikarzem i nadawcą Sir Michael Parkinson 13 lipca.

W podglądzie wywiadu, Sir Michael zadaje trudne pytania. "Zawsze mówiłeś, że nie jesteś gejem - czy to wszystko prawda?" pyta.

Najbardziej odznaczony australijski pływak - zdobywca pięciu złotych medali olimpijskich - kładzie się do łóżka i ujawnia, że jest gejem.

"Czuję się komfortowo mówiąc, że jestem gejem," Ian powiedział Sir Michaelowi, według ludzi. "I nie chcę, żeby ludzie czuli to samo, co ja. Możesz dorastać, czuć się komfortowo i być gejem."

Ian przyznaje, że miał wątpliwości, czy potwierdzić swoją seksualność z powodu tego, co jego kraj by o nim myślał.

"Część mnie nie wiedziała, czy Australia chce, aby jej mistrz był gejem", mówi w wywiadzie. "Mówię nie tylko Australii, mówię światu, że jestem i mam nadzieję, że to ułatwi teraz życie innym."

Pływak olimpijski przyznaje, że dopiero niedawno zaczął czuć się na tyle dobrze, by powiedzieć o tym swojej rodzinie.

"Nie jestem heteroseksualny i to jest coś, co ostatnio - rozmawiamy w ciągu ostatnich dwóch tygodni - czułem się komfortowo, mówiąc najbliższym ludziom wokół mnie."

Po tym, jak pojawiły się wielkie wieści o wywiadzie, serdecznie podziękował tym, którzy go wspierali.

Wszystkim, którzy wysłali wiadomość o wsparciu, serdecznie dziękuję! - Ian Thorpe (@Ian Thorpe) 13 lipca 2014 roku

Jesteśmy tacy dumni z Iana i jego odważnej decyzji, by już nie ukrywać tego, kim naprawdę jest. Jest wzorem do naśladowania, na który wszyscy powinniśmy patrzeć.

Wywiad zostanie wyemitowany w nocy 13 lipca na antenie Australijskiej Sieci Ten Network.

HollywoodLifers, co sądzisz o decyzji Iana, by pojawić się w telewizji na żywo? Czy uważasz, że jest odważny? Daj nam znać!

- Avery Thompson

Więcej wiadomości sportowych:

    Carmelo Anthony: NBA Star Set to Re-Sign with New York Knicks Aric Almirola wygrywa NASCAR Coke Zero 400 po raz pierwszy Novak Djokovic wygrywa finał Wimbledonu dla mężczyzn - Gratulacje3

Komentarze (0)

Zostaw komentarz