Jessica Simpson wyjaśnia w swoim nowym wspomnieniu, 'Open Book', dlaczego jej małżeństwo z Nickiem Lachey zakończyło się w 2005 roku. Ujawnia również, że w wieku 6 lat doświadczyła wykorzystywania seksualnego w domu przyjaciela rodziny. Dowiedzieliśmy się, co Nick czuje do swoich byłych zeznań.

Zanim Jessica Simpson poznała swojego byłego męża, Nicka Lachey, była wykorzystywana seksualnie w wieku sześciu lat w domu przyjaciela rodziny. - Było to traumatyczne przeżycie, które doprowadziło do udręki emocjonalnej i ostatecznie doprowadziło do samoleczenia się alkoholem i używkami. W 2003 roku wyszła za Nicka. Dawne nowojorskie gwiazdy rozwiodły się dwa lata później, ponieważ były "młode" i nie mogły udawać "idealnej złotej pary", którą przedstawiły w telewizji, Jessica, 39 lat, pisze w swoim pamiętniku "Otwarta Księga". A kiedy 4 lutego trafi na półki, Nick będzie gotowy na wszystko, co jego ex odkryje o ich przeszłości.

"Związek Nicka i Jessici był czymś, co ludzie widzieli od początku do końca, więc teraz, gdy wychodzi książka Jessici, Nick myśli, "O czym innym można by mówić?" źródło mówi wyłącznie HollywoodLife. "Jest gotowy na wszystko, co zostanie powiedziane i naprawdę go to nie obchodzi. Jest od tego bardzo oderwany", wyjaśnia wtajemniczony, zauważając, że Nick, 46 lat, jest skupiony na ojcostwie i jego małżeństwie z żoną, Vanessą Minnillo. Mają trójkę dzieci, synów Phoenixa, 3 i Camdena, 7, i córkę Brooklyn, 5. "Odszedł od tego wszystkiego teraz i nie zamierza poświęcać mu uwagi", mówi wtajemniczony, dodając, "To dla niego przeszłość."

Źródło przyznaje dalej, że Nick wiedział o przeszłości Jessici z seksualnym wykorzystywaniem. "Wiedział wszystko o jej życiu, kiedy byli razem, i był przy niej zawsze, dopóki się nie rozwiedli", ujawnia wtajemniczony. "Kłopoty, jakie miała, gdy byli razem, były czymś, o czym on wiedział."

W swoim pamiętniku, zdobytym przez People przed premierą, Jessica bardzo szczegółowo opowiada, dlaczego jej małżeństwo z Nickiem nie było taką nadzieją fanów bajki.

"Byliśmy młodzi i pionierami naszej drogi przez telewizję reality, zawsze wycinani i zawsze na bieżąco. Pracowaliśmy i byliśmy w tym świetni, ale kiedy przyszedł czas na bycie samemu, nie byliśmy już w tym świetni", pisze. "Naprawdę zostaliśmy przygniecieni przez media i przez nas samych. Nie mogłam okłamywać naszych fanów i nie mogłam dać komuś nadziei, że jesteśmy tą idealną złotą parą."

Jessica dalej wyjaśnia, że podczas gdy piosenkarka 98 stopni była "moją pierwszą miłością", byli młodzi i nie mieli wystarczającego doświadczenia, aby ich małżeństwo działało.

"Byłem naprawdę młody i mój sukces nie zaczął się tak naprawdę. Znał mnie jako tego niewinnego 18-latka, który nigdy nie został przedstawiony światu na tak wiele sposobów", mówi Jessica. "Poszłam prosto od mojego ojca do niego. Nick jest bardzo mądry. Był osiem lat starszy ode mnie, ale był też młody."

Mimo to, Jessica nie ma nic poza szacunkiem dla swojej byłej. "Wiele dla siebie znaczyliśmy i zawsze będziemy. Chcę być bardzo szanowana, ponieważ nie bez powodu wyszłam za niego za mąż i nie bez powodu byliśmy razem przez siedem lat. On ma teraz rodzinę i nigdy nie powiedziałbym nic, żeby tego nie szanować."

Od tego czasu Jessica odeszła z mężem, NFL mocno kończy Erica Johnsona. Razem mają trójkę dzieci - 10-miesięczną, Birdie Mae, Ace, 6 lat i Maxwella, 7 lat.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz