Jared Leto zdobył rave'owe recenzje i Oscara za rolę transgenderowej kobiety, Rayona, w "Dallas Buyers Club". Ale wszystkie te pochwały nie przyszły łatwo - HollywoodLife spotkało się z Jaredem na lunchu poświęconym temu filmowi, a on podał nam ekskluzywne szczegóły na temat pracy miłości, która stawała się Rayonem.

41-letni Jared Leto przerwał swoją sześcioletnią przerwę w grze aktorskiej, by wystąpić w spektakularnym filmie Dallas Buyers Club, w którym Jared i Matthew McConaughey występują jako chorzy na AIDS w 1985 roku w Dallas. Dowiedz się, co Jared powiedział HollywoodLife.com o swoim spektakularnym występie (i chodzeniu w obcasach) poniżej!

Jared Leto spędził osiem godzin w katedrze makijażu dla 'Dallas Buyers Club'.

Każda kobieta wie, że obraz, który jest idealny ładna twarz nie zawsze jest łatwe, więc współczujemy Jaredowi za to, że musiał codziennie przekształcać się w Rayon - nawet jeśli artysta znany wcześniej jako Jordan Catalano jest bardzo ładnym człowiekiem na początek. Jared powiedział HollywoodLife na ekskluzywnym lunchu, że spędzał osiem godzin w fotelu do makijażu każdego dnia podczas sesji miesięcznej, ale to nie było nawet najtrudniejsze. Biedni styliści "mieli najtrudniejszy czas" na znalezienie obcasów pasujących do rozmiaru aktora 12 stóp, więc wyposażenie szafy było często katastrofalne.

Jednak to doświadczenie oczywiście było tego warte. Jared był słodki, skromny i bardziej niż szczęśliwy mogąc rozmawiać o graniu Rayona - postaci, do której oczywiście czuje wiele uczucia - podczas lunchu, mimo że powiedział HollywoodLife, że nie lubi oglądać żadnego ze swoich filmów ze względu na nieporadność w oglądaniu siebie na ekranie. (Dla przypomnienia, uważamy, że powinieneś wyłuskać 16,50$ i zobaczyć Dallas Buyers Club, Jared).

Jared Leto w "The Daily Show": All About That Shocking Weight Loss

Oczywiście, największą historią z Dallas Buyers Club (poza jego jakością) była dramatyczna utrata wagi. Jared otworzył się o utratę prawie 40 funtów w ciągu trzech tygodni podczas 3 grudnia odcinka The Daily Show, gdzie również omówił, dlaczego nigdy nie opuścił charakteru podczas sesji.

"To była naprawdę wyjątkowa sytuacja", powiedział Jared. "Był głos, był spacer, rozmowa, całość i trochę trwała utrata pamięci mięśniowej. Cały czas pozostawałem w charakterze. Wiesz, nie możesz tak naprawdę z tego zrezygnować. Ciągle jesteś w tym miejscu, przynajmniej ja byłem, i musiałem tam być, żeby robić to, co musiałem."

Czy ktoś może już wręczyć temu człowiekowi swojego Oscara?

Co sądzisz, HollywoodLifers? Czy powinny robić pięty w rozmiarze 12 dla mężczyzn, żeby poczuć nasz ból? Czy jedzenie 300 kalorii dziennie brzmi jak najokrutniejszy los wszechczasów? Daj nam znać w komentarzach!

- Shaunna MurphyFollow @ShaunnaLMurphy

Więcej Jareda Leto News:

    Jared Leto Dresses In Drag For New Magazine Cover Jared Leto's Dramatic Weight Loss For New Movie - Shocking Pics Samsung Galaxy Hosts "Artifact" After Party na SXSW z Jaredem Leto

Komentarze (0)

Zostaw komentarz