Po ponad 20 latach pracy jako gospodarz 'The Tonight Show', Jay pokazał wczoraj wieczorem, 3 kwietnia, że nie ma żadnych pretensji do bycia zastąpionym. Czytaj dalej, żeby zobaczyć co powiedział w swoim zabawnym monologu!

Jay Leno jest obsługiwany przez Jimmy'ego Fallona. Wspaniale. 3 kwietnia, w swoim pierwszym pokazie od ogłoszenia przejęcia przez Jimmy'ego Tonight Show w 2014 roku, Jay był dobrym sportowcem, gratulując następcy i żartując jak zawsze.

Jay Leno Humorously Gratuluje Jimmy'emu Fallonowi.

Jay rozpoczął swój monolog od szczerych gratulacji dla Jimmy'ego, ale nie zajęło mu to zbyt wiele czasu, aby jego długoletni gospodarz późną nocą stał się cyniczny i pełen humoru. "Mam tylko jedno życzenie Jimmy'ego", powiedział Jay. "Wszyscy walczyliśmy, kopaliśmy i drapaliśmy się, żeby ta sieć awansowała na piąte miejsce, ok? Teraz musimy ją tam trzymać. Jimmy, nie pozwól mu wślizgnąć się na szóste miejsce. Liczymy na ciebie."

Kontynuował, dodając kolejny żart, który wbił się w NBC: "Jimmy nawet jeszcze nie przejął kontroli, a plotki już się zaczęły. NBC mówi, że za pięć lat planują zastąpić Jimmy'ego Justinem Bieberem."

David Letterman i Jimmy Kimmel w "The Late Night Shake-Up

Na CBS, długoletni rywal Jaya, David Letterman, wykorzystał tę wiadomość jako materiał w swoim własnym monologu. "Dostałem dzisiaj telefon od mamy i mówi: 'Cóż, David, widzę, że nie dostałeś znowu 'Tonight Show'.'" Kiedy Jay został wybrany na następcę Johnny'ego Carsona w The Tonight Show w 1992 roku, David zgłosił się do CBS.

David zauważył również, że czuł się trochę deja vu, odnosząc się do nieudanego eksperymentu NBC, aby zastąpić Jaya z Conanem O'Brienem w 2009 roku: "Zastąpił go młodszy gospodarz wieczornego talk show - co może się nie udać? Szczerze mówiąc. Mieli z tym niezłe szczęście w przeszłości."

A Jimmy Kimmel, gospodarz wieczoru ABC, również dodał zabawne gratulacje dla Jimmy'ego przez Twittera. "Gratulacje dla mojego ukochanego, słodkiego @jimmyfallona - potężnego rywala i niesamowitego kochanka."

To będzie ekscytujące, aby zobaczyć, gdzie późnym wieczorem karty spadają, jak Jay szuka nowego koncertu i Jimmy czuje się komfortowo w swojej nowej roli. Jedno jest pewne - ci faceci uwielbiają robić sobie żarty!

- Andrew Gruttadaro

Komentarze (0)

Zostaw komentarz