Jazz Jennings stał się niezwykle szczery podczas ostatniego odcinka podcastu HollywoodLife, podczas którego opowiadała o swojej operacji potwierdzenia płci i dawała rady każdemu, kto się nad nią znęcał.

I Am Jazz reality television star i transgender nastolatek, Jazz Jennings, 18 lat, miał lato zmieniające życie w 2018 roku. Poddała się operacji potwierdzenia płci, która dla niektórych transseksualistów jest ostatnim krokiem w transformacji i może być prawdziwie emocjonalnym czasem. Jazz opowiedziała o swoich doświadczeniach na podcaście HollywoodLife i ujawniła, że był to dla niej najszczęśliwszy dzień w historii. "Oh, to była dla mnie czysta ekstaza", Jazz powiedział HollywoodLife. "W dniu operacji obudziłam się i miałam w brzuchu motyle, ale dobre motyle. Byłam tak gotowa i szczęśliwa, że czekałam na to tak długo i w końcu dostałam się na wielki zabieg. Więc chyba nigdy nie byłam tak szczęśliwa w całym moim życiu."

Jazz opowiadał też o przezroczystej nienawiści, z którą się zetknęła i o tym, jak ją pokonała. "Ludzie zawsze próbują mnie obalić i unieważnić moją tożsamość, nazywają mnie chłopcem, mówią, że jestem mężczyzną, to i tamto, dziwakiem, ale staram się im powiedzieć, żeby się nie przejmowali", powiedział Jazz, pokazując jej dojrzałość i cierpliwość. "Po co troszczyć się o kogoś, jeśli mówi coś negatywnego? Żal mi tych ludzi, że muszą powiedzieć coś tak okropnego, żeby poczuć się lepiej, to trochę smutne." Jazz doradzał innym transseksualnym dzieciom, nastolatkom i dorosłym, którzy mogą mieć podobne doświadczenia jak ona. Prowadziła innych do "odsunięcia tych ludzi na bok".

Potem mówiła, że warto wiedzieć, kim się jest, wiedzieć, że to cenne, i stanąć w obronie tego. Jazz oferował zachęcające słowa dla innych transowców. "Wiedz w swoim sercu, że możesz być swoim prawdziwym "ja", możesz kochać samego siebie i być pewnym siebie, kim jesteś, nie mając niczyich wskazówek, wsparcia ani niczego innego. Nie wiesz, że potrzebujesz nikogo innego, kto by cię sprawdził, sprawdzasz siebie."

Jednak Jazz zrozumiał, że dla niektórych transowców na początku może być trudno znaleźć wsparcie - znaleźć ludzi, którzy cię kochają dla twojego prawdziwego "ja". I być może dla nich to wsparcie jest kluczowe w przejściu przez to, co może być trudnym doświadczeniem. Jazz wzmocnił ideę, że jeśli nie możesz znaleźć wsparcia u ludzi już w swoim życiu, możesz znaleźć nowych ludzi i stworzyć swoją własną rodzinę. "Znajdziesz ludzi, którzy cię zaakceptują i wesprą, a nawet jeśli twoja własna rodzina cię nie zaakceptuje, to stwórz swoją własną rodzinę, stwórz własne plemię ludzi, którzy cię wesprą i wiem, że to przerażające, ale nie żyj w kłamstwie, bądź swoim prawdziwym ja", powiedziała. Jesteśmy prawdziwie zainspirowani odwagą i odwagą Jazz, by dzielić się swoją podróżą ze światem - jej nowy sezon I Am Jazz jest teraz emitowany na TLC. Posłuchajcie pełnego wywiadu na podcast HollywoodLife tutaj! Do nowego sezonu I Am Jazz możecie się dostać we wtorki o 22:00 ET na TLC!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz