Starszy brat Nickiego Minaja, Jelani Maraj, został skazany na 25 lat więzienia po tym, jak został skazany za napaść na tle seksualnym i narażanie dobra dziecka, za gwałt na swojej młodej pasierbicy.

Jelani Maraj, 41 lat, starszy brat Nicki Minaj, został skazany na 25 lat więzienia za wielokrotny gwałt na swojej pasierbicy, która miała zaledwie 11 lat, kiedy zaczęło się maltretowanie, według prokuratury okręgowej Nassau. Wyrok Maraja zapadł dwa lata po skazaniu go pod zarzutem drapieżnego napadu na tle seksualnym i działania w sposób szkodliwy dla dziecka za nadużycia, które rozpoczęły się w 2015 roku. Prokurator okręgowy hrabstwa Nassau powiedział HollywoodLife w oświadczeniu: "Sędzia Robert McDonald skazał dziś rano Jelani Maraj na 25 lat więzienia. Biuro prokuratora okręgowego Nassau starało się uzyskać maksymalny wymiar kary 25 lat dożywocia w więzieniu.

"Oskarżony został skazany na rozprawie sądowej w obu sprawach przedłożonych ławie przysięgłych, Drapieżna napaść na tle seksualnym na dziecko z naruszeniem PL 130.96 (A-II przestępstwa) oraz Zagrożenie dobra dziecka z naruszeniem PL 260.10 (A misd)", kontynuuje oświadczenie prokuratora okręgowego. "Sędzia McDonald skazał Maraja na 25 lat dożywocia przy pierwszym liczeniu i 364 dni przy drugim liczeniu". Te wyroki są równoczesne. Proces rozpoczął się 10/19/17. Podsumowany w dniu 11/6/17. Jury obradowało przez około dwa dni. Werdykt zapadł 11/9/17. Pierwszy wniosek po rozprawie został złożony przez obronę w dniu 1/16/18. Orzeczenie sędziego w sprawie wniosku i rozprawy zostało wydane 12/5/19".

1. Został on skazany w 2017 roku za molestowanie seksualne swojej byłej pasierbicy, gdy była jeszcze dzieckiem. Odważna 13-latka, która pozostaje bezimienna, zajęła stanowisko i szczegółowo opisała, co Maraj robił jej przez lata, zanim została złapana. Jeszcze będąc żoną swojej matki, Maraj, według dziecka, wielokrotnie ją gwałcił i sodomizował od kwietnia 2015 roku. "To był sobotni poranek", powiedziała podczas swojego niszczycielskiego zeznania. "Poszłam do niego, żeby powiedzieć "Dzień dobry". Przytuliłam go jak zwykle. Poszłam położyć się obok niego, jak zwykle. Kiedy to zrobiłam, powiedział mi, żebym poszła zamknąć drzwi. Powiedział mi, żebym zdjął spodnie. Potem kazał mi wejść z nim pod kołdrę i zaczął mnie pieścić... Będziemy uprawiać seks w jego sypialni, w mojej sypialni, w piwnicy."

2. Groził ofierze i jej bratu, jeśli powiedzą komuś o znęcaniu się. Maraj powiedział dzieciom, że zabierze je od ich matki, żeby je "odesłano", według zeznań ofiary. Jej ówczesny ośmioletni brat wpadł na Maraja, który ją znęcał się nad nią, powiedziała na rozprawie i musiała mu powiedzieć, żeby siedział cicho.

3. Nicki nie zeznawała na procesie swojego brata, pomimo doniesień, że tak będzie. Chociaż zespół obrony Maraj powiedział, że raper "Anakonda" będzie zeznawał w imieniu jej brata na jego procesie w Long Island, w Nowym Jorku, to nigdy nie miało miejsca. Podczas otwarcia kłótni na procesie Maraja w październiku 2017 roku, jego adwokat, David Schwartz, powiedział ławnikom, że ówczesna żona Maraja rzekomo zmusiła ofiarę i jej młodego brata, jej dzieci, do kłamstwa na temat wykorzystywania seksualnego, aby wymusić na raperze 25 milionów dolarów. Nicki odwiedziła raz brata w więzieniu, by towarzyszyć swojej matce, Carol.

4. Dorastał na Karaibach. Nicki i jej brat urodzili się w Trinidad i Tobago, ale ich ojciec był uzależniony od narkotyków i alkoholu, a także miał gwałtowny temperament. Kiedy więc w 1987 r. spalił ich dom, rodzeństwo zamieszkało z babcią w Saint James w ich rodzinnym kraju, a matka wyjechała do Nowego Jorku. Rodzeństwo przeniosło się do Queens, by mieszkać z matką, gdy Maraj miał 10 lat.

5. Będzie apelował o swoje przekonanie. Prawnik Maraja, David Shwartz, powiedział Pitchforkowi w oświadczeniu, że "Będziemy odwoływać się od tego nadmiernego wyroku". Było oczywiste, że ława przysięgłych wykroczyła poza inne sprawy." Nie rozwinął on zarzutów i "kwestii".

Komentarze (0)

Zostaw komentarz