Jennifer Lopez jest w trakcie wyczerpujących prób do swojego występu na półmetku Super Bowl LIV. Otrzymała powitalną wizytę i słodkie przytulenie od swojej córki Emme i podzieliła się uroczym zdjęciem.

Jennifer Lopez przygotowuje się do występu swojego życia, biorąc udział w półfinałowym występie na Super Bowl LIV 2 lutego z 42-letnią gwiazdą Shakirą. Potrójne zagrożenie jest znane z jej niesamowitej etyki pracy, a ona włożyła wszystko, aby zapewnić najbardziej pamiętny show w historii. Na szczęście, kiedy jej 11-letnia córka, Emme, zatrzymała się na wizytę w centrum szkoleniowym Miami Dolphins, miała przerwę od śpiewania, tańczenia i pracy choreograficznej.

JLo, 50 lat, podzieliła się serią zdjęć z prób Instagram 28 stycznia. Na pierwszym zdjęciu pokazano ją siedzącą na ziemi z rękami owiniętymi wokół córki, dobrze przytuloną. Wpuściła nawet fanów na pseudonimie Emme w podpisie, pisząc: "Uwielbiam, gdy Lulu odwiedza mnie na próbach... #rearhearsalbelike ✨????? 5 DNI!!!!" Nie było śladu brata bliźniaka Emme'a, Maxa. Dzieci są z jej małżeństwa z piosenkarką Marc Anthony, 51 lat.

Pozostałe zdjęcia pokazują, jak ciężko Jennifer pracuje nad najbardziej epickim przedstawieniem, jakie kiedykolwiek widziała Super Bowl. Na jednym z nich widziana jest otoczona przez tancerki, które wykonują ruch, w którym chylą się do tyłu, poruszając biodrami do przodu. Wyrzeźbiony abs JLo można zobaczyć pod jej granatową bluzą Guess, którą połączyła ze ściśle przylegającymi do skóry, wzorzystymi legginsami.

Jen została następnie zobaczona w "Studio JLo", które jest napisane na ścianie czerwonymi literami. Jen nosiła włosy do tyłu w długim końskim ogonie i miała obok siebie srebrną, olśniewającą szklankę do napojów. W tle widać było kobietę w jednym z możliwych kostiumów do występu w przerwie. Miała na sobie krótką, białą halterkę w stylu ab-baring i malutkie chłopięce szorty. Na ostatnim zdjęciu Jennifer nosiła legginsy z nadrukiem lamparta i czarną bluzę, i wydawała się analizować ruch choreograficzny. Widziano ją z kilkoma innymi osobami na zdjęciu, które robiły to samo, a na zdjęciu oznaczono choreografa Parrisa Goebela i zespół kreatywnych reżyserów Napoleon & Tabitha Dumo. Nie możemy się doczekać, aż 2 lutego zobaczymy niesamowite przedstawienie, nad którym Jennifer i Shakira ciężko pracowały.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz