Jakie to przerażające. Jakaś kobieta upadła na śmierć, gdy na pierwszej randce w Nowym Jorku po ustąpieniu barierki na 17 piętrze jej apartamentowca.

Jennifer Rosoff, 35 lat, upadła na śmierć 1 sierpnia po tym, jak balustrada na jej 17-piętrowym balkonie w Nowym Jorku ustąpiła, powiedziała policja. Była na randce w czasie tego tragicznego wypadku.

Jennifer Rosoff zabita w 17-stopniowym upadku - koszmar pierwszej randki w Nowym Jorku.

Jennifer podobno wyszła na zewnątrz zapalić papierosa około 12:50 rano, kiedy albo usiadła na barierce, albo się na niej oparła. Jej randka rzekomo powiedziała jej, że to nie jest dobry pomysł, a chwilę później barierka ustąpiła. (To jest absolutnie łamiące serce.)

Niestety, Jennifer upadła do tyłu i wylądowała na rusztowaniach budowlanych na pierwszym piętrze budynku na Upper East Side na Manhattanie, donosi Huffington Post.

Nie możemy sobie wyobrazić, jak czuła się jej randka po tym, jak jego najgorszy strach spełnił się na jego własnych oczach.

Tylko na wyższych piętrach narożnych mieszkań mają balkony, a miejski wydział budowlany rzekomo nakazał mieszkańcom trzymać się od nich z daleka.

Po tym straszliwym wypadku, randka Jennifer została przesłuchana przez władze, ale nie podejrzewano żadnej nieczystej gry. Na miejscu zdarzenia uznano ją za zmarłą, a lekarz stwierdzi przyczynę zgonu.

Jennifer Rosoff miała przed sobą jasną przyszłość.

Rosoff pracował w The New Yorker, Lucky and Cosmopolitan zanim niedawno dołączył do nowego medialnego startupu reklamowego o nazwie TripleLift. Uczęszczała na Uniwersytet Tulane w Nowym Orleanie.

Eric Berry, współzałożyciel TripleLift, wydał oświadczenie do HollywoodLife.com o szokującej śmierci Jennifer:

Wszyscy jesteśmy głęboko zasmuceni nagłą i tragiczną stratą naszej drogiej przyjaciółki i współpracowniczki, Jennifer Rosoff. Składamy najszczersze kondolencje jej rodzinie i przyjaciołom w tym trudnym czasie. Była ona bardzo lubianym i wysoko cenionym członkiem naszego zespołu. Jej ogromna energia i poczucie humoru sprawiły, że biuro cieszy się tak wielką radością. Cała firma jest zrozpaczona stratą pani Rosoff - będzie jej bardzo brakowało. Szanujemy prywatność rodziny Rosoffów. Więc w tej chwili TripleLift nie planuje dalszej komunikacji z mediami.

Nasze myśli trafiają do rodziny i przyjaciół Jennifer w tym smutnym, trudnym czasie.

http://youtu.be/ucagZhJ35MM.

Huffington Post

- Chris RogersFollow @ChrisRogers86

Więcej HollyReal News:

    13-letnie dzieci z alergią na masło orzechowe po przypadkowym spożyciu Ariel Castro obwinia ofiary: "Nie jestem potworem, jestem tylko chory Ariel Castro zakończyła ciążę mnogich ofiar porwań

Komentarze (0)

Zostaw komentarz