Jessica Simpson mieszka w pobliżu miejsca katastrofy helikoptera, w którym zginęły Kobe Bryant i jego córka Gianna. Podzieliła się zdjęciem przedstawiającym światło słoneczne spływające z chmury, aby "anioły" poszły do nieba.

Jessica Simpson może nie być bliskimi kumplami z późnej legendy Lakersów Kobe Bryant, jak wielu opłakujących jego stratę. Ale geografia przypomniała jej o jego śmiertelnej katastrofie helikoptera w ciągu dnia 26 stycznia 2020 roku. Helikopter spadł, zabijając 41-latkę, 13-letnią córkę Giannę i siedmiu innych, niedaleko domu Jessici w Calabasas. Wypadek wydarzył się około godziny 10 rano czasu lokalnego, kiedy ciężka mgła pokryła okolicę. Ale kiedy się podniosła, "Boże światło" spadło przez chmury na miejsce katastrofy. Jess, 39 lat, zamieściła zdjęcie Instagram z tego momentu, zrobione przez jej męża, Erica Johnsona, 41 lat, wraz z serdecznym hołdem.

"Eric zrobił to zdjęcie z naszego podwórka zaraz po wypadku, gdzie Kobe, jego córka i inne piękne dusze zostały podniesione do góry, aby być z Bogiem na wieczność. Widzieliśmy awaryjne helikoptery przelatujące nad naszym domem i poczułem tę stratę. Poczułam moc na niebie rozstających się niebios, by zrobić miejsce dla największego z aniołów, którzy mogliby się wznieść" - napisała Jessica na zdjęciu, którym dzieliła się 27 stycznia. Na zdjęciu na pierwszym planie widniał rząd jej róż z podwórka, spoglądając na dwa stoki dalej, gdzie światło słoneczne wylewało się z chmury.

"Moje serce jest całkowicie złamane dla wszystkich rodzin i bliskich, którzy zostali w tym tragicznym momencie, starając się nadać sens rzeczy. Vanessa, jesteś kobietą i żoną, która doprowadziła twojego męża do wielkości. Moje modlitwy są nieustanne za wszystkich dotkniętych tą uderzającą stratą. ????” Jess dodała.

Vanessa jest w myślach tak wielu ludzi po tej tragedii. Straciła nie tylko swojego ukochanego męża od prawie 20 lat, ale także swoją drugą córkę. Vanessa musi teraz wychowywać swoje trzy inne córki - Natalię, 17 lat, Biankę, 3 lata i siedmiomiesięczną córkę Capri - bez kochającego ojca. Ayesha Curry, żona supergwiazdy Złotych Wojowników Stanu Stepha Curry, wzięła do swojego konta Instagram, aby napisać: "Drogi Panie, proszę, obejmij Vanessę [Bryant] i jej rodzinę. Wysyłając nieskończone modlitwy. Moje serce boli ją i dziewczynki."

Komentarze (0)

Zostaw komentarz