Po przyznaniu się do uzależnienia od alkoholu w swoim nowym pamiętniku, Jessica Simpson zagłębia się w szczegóły w szczerym wywiadzie. Projektantka zdradza, że "zawsze" chodziła z "błyszczącym kubkiem pełnym alkoholu", zanim zdecydowała, że "nadszedł czas", by wytrzeźwieć.

Jessica Simpson zawsze miała w ręku kubek z alkoholem, zanim w końcu zdecydowała, że czas wytrzeźwieć - mówi w nowym wywiadzie z TODAY. W nowym podglądzie dla szczerej osoby, który odbył się 29 stycznia, projektantka mody, 39 lat, przyznaje: "Zupełnie się nie poznałam", kiedy mówi, że "kręciła się" z powodu nadużywania alkoholu. Jessica otwiera się na ten i inne tematy, w tym na temat wykorzystywania seksualnego w dzieciństwie, w swoim nowym pamiętniku "Open Book", który ukaże się 4 lutego.

"Zawsze miałam brokatowy kubek i zawsze był wypełniony po brzegi alkoholem", powiedziała matka trójki dzieci Hoda Kotb z NBC. "Właśnie zdałam sobie sprawę, że muszę się poddać. To był czas. Musiałam się poddać i byłam gotowa", przyznaje, tłumacząc, że wtedy przysięgła, że nigdy nie przegapię kolejnego dnia". - "Nie przegapię kolejnego Halloween, nie przegapię kolejnych świąt. Będę obecna", wspomina Jessica. "Nie przegapię kolejnego Halloween.

W drugim klipie przedpremierowym przyznaje, że pomimo uznania jej problemów, nadal zwlekała z uzyskaniem pomocy. "Zaczęłam spiralę i nie mogłam nadążyć za sobą. Po prostu kręciłam się po spirali, goniłam za ogonem, a to było z alkoholem", mówi Jessica. "Codziennie mówiłam to, mówiłam otwarcie do wszystkich, 'Wiem, wiem, zaraz przestanę. Przestanę. Ale dla mnie, żeby się wycofać - jestem dziewczyną wszystko albo nic", mówi, śmiejąc się. "Nie wiedziałam, że to jest problem, dopóki nie był."

@Jessica Simpson mówi @hodakotb w swoim pierwszym telewizyjnym wywiadzie, po tym jak zaczęła walkę z uzależnieniem: "Zupełnie się nie poznałam... po prostu zdałam sobie sprawę, że muszę się poddać." Więcej wywiadów będzie jutro na @TODAYshow. pic.twitter.com/jUh7A0oD0a - NBC News PR (@NBCNewsPR) 28 stycznia 2020 r.
@hodakotb's na misji w Kalifornii, gdzie właśnie usiadła z Jessicą Simpson. Simpson jest bardzo szczery na temat jej życia i tajnych zmagań. Pełna rozmowa jutro na TODAY. pic.twitter.com/V3uuu13bLqq - TODAY (@TODAYshow) 28 stycznia 2020 r.

W listopadzie 2017 roku Jessica otrzeźwiła się, pisze w swoim nowym pamiętniku, ujawniając, że terapia pomogła w jej uzdrowieniu i trzeźwości.

Otwiera się również na pytanie, dlaczego zakończyło się jej małżeństwo z Nickiem Lachey. Dawne nowojorskie gwiazdy wzięły ślub w 2003 roku, a dwa lata później rozwiedli się. Od tego czasu Jessica odeszła z mężem, NFL ścisłego końca Erica Johnsona, którego poślubiła w 2014 roku. Razem mają trójkę dzieci - 10-miesięczną Birdie Mae, Ace, 6 lat, i Maxwella, 7 lat.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz