Po przytulnym lunchu 21 stycznia, Joe Jonas i Sophie Turner nie mogli opuścić swoich stron bez uprzedniego pocałunku. Ich stroje koordynacyjne uczyniły ten moment jeszcze słodszym.

Joe Jonas, 30 lat, i Sophie Turner, 23 lata, wyglądali tak, jakby w Los Angeles 21 stycznia ledwo mogli się oderwać od innych. Po kolacji z przyjaciółką w przytulnej Sweet Butter Kitchen Sherman Oaks, nowożeńcy pożegnali się przez dziobek na ustach! Joe miał rękę owiniętą wokół talii gwiazdy Gry o Tron, co czyniło ten moment jeszcze słodszym niż nazwa restauracji, w której jadali.

Poza PDA, Joe i Sophie zdołali urozmaicić tę wyprawę, nosząc odpowiednie kolory. Joe założył dżinsową kurtkę dżinsową na czarny strój, który składał się z prostego T-shirtu, wyblakłych dżinsów i klasycznych trampków Converse. Sophie uzupełniła męża w czarnym zestawie dresowym Shadow Hills pokrytym logo marki napisanym elektryczną niebieską grafiką oraz grubą parę czarnych trampków Naked Wolfe.

Sophie i Joe byli ubrani w zupełnie inny strój na rozdanie nagród SAG 19 stycznia! Sophie olśniła się w gorącej, różowej, bardziej biustowej sukni Louis Vuitton, połączonej z paskiem i sandałami tej samej luksusowej marki. Joe tej nocy wspierał swoją damę, ponieważ obsada Sophie i reszty obsady Game of Thrones została nominowana do nagrody "Outstanding Performance by an Ensemble in a Drama Series" po raz piąty z rzędu (jednak obsada The Crown zabrała ten zaszczyt tej nocy do domu).

Joe i Sophie pokazali sobie nawzajem tylko miłość od czasu dwukrotnego zawiązania węzła w 2019 roku, raz w Las Vegas w maju ubiegłego roku i ponownie we Francji w czerwcu ubiegłego roku. Dopasowali się (po raz kolejny) w czarnych puffer jacketach, trzymając się za ręce i spacerując po chodniku na Brooklynie w listopadzie 2019 roku. Miesiąc wcześniej Sophie została hilariously złapana przez paparazzich zakradających się na komórkę Joego (zobacz, oni są względną parą, też). Nadal żyjemy dla tych szczerych chwil między Joe i Sophie, które są złapane na kamerze!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz