John Cena i Nikki Bella od czasu ich rozstania w lipcu 2018 roku zmienili zdanie. Jest szczęśliwy w związku z Shay Shariatzadeh i Nikki jest zaręczona z Artem Chigvintsev i spodziewa się swojego pierwszego dziecka z 'DTWS' pro! Dowiedzieliśmy się, jak się czuje John po tym, jak jego były byłym przekazał nam swoją wielką wiadomość!

To wszystko to "dobre wibracje" pomiędzy byłymi Johnem Cena i Nikki Bella. 42-letni aktor "Bawiąc się ogniem" nie mógł być szczęśliwszy dla swojej byłej narzeczonej, która ujawniła w tym tygodniu, że spodziewa się pierwszego dziecka ze swoim narzeczonym, Artememem Czigwincewem. John jest w dobrym miejscu w swoim związku z dziewczyną, Shay Shariatzadeh, i nie mógł być szczęśliwszy dla Nikki, jak również dla jej siostry Brie, która również spodziewa się swojego drugiego dziecka z mężem Danielem Bryanem.

"John jest bardzo szczęśliwy dla Nikki i Artema. Uwielbia, że dotarła do miejsca w jej związku, gdzie to wszystko dzieje się dla niej", mówi źródło bliskie gwiazdy WWE, wyłącznie HollywoodLife. "Jest również wspaniałym przyjacielem męża Brie i jest bardzo szczęśliwy z powodu ich wspaniałych wiadomości."

Źródło dalej wyjaśnia, że John poszedł dalej ze swoim własnym związkiem. "Czuje, że wszystko stało się tak, jak przypuszczano. Oboje mają takie życie, jakiego chcieli" - mówi wtajemniczony o Johnie i Nikki. "Jest bardzo szczęśliwy, że ona jest szczęśliwa, to piękny moment dla niej i on jest podekscytowany dla niej i dla wszystkich."

John wie, że on i Nikki chcieli różnych rzeczy z życia. "On nie życzy sobie niczego innego, jak tylko tego, co najlepsze dla Nikki. Pomimo wszystkiego, co wydarzyło się między nimi w przeszłości, rozumie, że chcieli różnych rzeczy i wybrali różne ścieżki w życiu", mówi drugi wtajemniczony, wyjaśniając, "Jest prawdziwym wierzącym, że rzeczy się układają tak, jak powinny być i tak naprawdę miały być. John wiele się nauczył z tego związku i jest wdzięczny, że oboje są teraz w tak wspaniałym miejscu w swoim życiu".

Jak udokumentowano w "Total Divas" E!, a także "Total Bellas", Nikki, lat 36, tęskniła za małżeństwem i dziećmi z Johnem, kiedy byli razem. Otwarcie mówiła o swoich zmaganiach z chęcią zrobienia z nim kolejnego kroku, ale on był nieugięty, że nie może dać jej tego, czego ona chce. Nikki i John chodzili ze sobą przez sześć lat, a nawet zaręczali się w telewizji na żywo przed wyprzedanym tłumem na WrestleMania 33 w Orlando na Florydzie. Jednak ostatecznie rozstali się w lipcu 2018 roku.

Prawie siedem miesięcy po tym jak zerwali, Nikki zaczęła spotykać się z Artem. Po raz pierwszy spotkali się, kiedy byli razem w sezonie 25 Tańca z Gwiazdami w 2017 roku - kiedy Nikki i John byli jeszcze razem.

"John jest bardzo zadowolony ze swojej dziewczyny Shay [Shariatzadeh]," mówi trzecie źródło, dodając, że mimo trzymania ich związek pod radarem, "to idzie mocno." Wiadomości o romansie pary zerwane w kwietniu zeszłego roku.

"John wie, jak długo Nikki chciała mieć dziecko, a potem, aby Brie zaszła w ciążę w tym samym czasie, nie mogło być lepiej", wyjaśnia trzecie źródło. "John jest szczęśliwy dla Nikki i dla całej jej rodziny. Będzie absolutnie życzył jej powodzenia i gratulował jej i Brie tej wspaniałej wiadomości."

Komentarze (0)

Zostaw komentarz