John Stamos czekał aż do końca życia, aby zostać pierwszym tatą, a jego syn znaczy dla niego świat. Teraz aktor otwiera się o jeśli chce więcej dzieci z żoną Caitlin McHugh.

John Stamos, lat 56, długo czekał na założenie rodziny i okazało się, że to najlepsza rzecz, jaka kiedykolwiek mu się przytrafiła. Ożenił się z Caitlin McHugh, 33 lata, w lutym 2018, po tym jak zaproponował jej to pięć miesięcy wcześniej w Disneylandzie. Tęsknił przez lata za byciem ojcem, a dostał to po tym, jak znalazł kobietę swoich marzeń. Caitlin urodziła swoje pierwsze dziecko, syna Williama, o imieniu Billy po późniejszym ojcu Johna w kwietniu 2018 roku. Teraz, gdy ma już prawie 22 miesiące, aktor jest gotowy, aby Billy był starszym bratem.

Dogoniliśmy gwiazdę Fuller House na MusiCares® Person of the Year 2020, honorując Aerosmith 24 stycznia i kiedy zapytaliśmy go, czy jest gotowy na dziecko numer dwa, powiedział nam z podekscytowaniem "Tak". Następnie rzucił okiem na urocze rzeczy, które ostatnio zrobił Billy i dokonał zaskakującego objawienia, że wizyta w przedszkolu i uświadomienie sobie jak szybko jego syn dorasta sprowadza go do łez.

"Powiem ci to. To, co się dzisiaj wydarzyło, to to, że musieliśmy iść obejrzeć przedszkola, a ja wszedłem do pierwszego, zacząłem walić w głowę", wyjaśnił. Aww, czas leci, kiedy dzieci są małe. Billy kończy dwa lata w kwietniu, więc najwyższy czas, żeby poszedł do przedszkola. John dał jasno do zrozumienia, że jego syn był jego największą radością, gdy ogłosił swoje narodziny 15 kwietnia 2018 roku. Na zdjęciu Instagram pokazującym go trzymającego noworodka, napisał, Od teraz najlepszą częścią mnie zawsze będzie moja żona i mój syn. Witaj Billy Stamos (imieniem mojego ojca) #NotJustanUncleAnymore #Overjoyed.

Obejrzyj ten post na Instagram Kochanie? #johnstamos #billystamos #caitlinmchugh #daddy #mommy #wasborn #cutie #amor #lovehim #celebritybaby #newborn #cutehair #firsticture #meet #actor #filho#fullerhouse #netflix #photography #photoofthedday #babyboy #mommy #mom life #video #babybilly #mom #celebridades #famosos #peoplemagazine Poczta udostępniona przez Billy'ego Stamosa. (@babybillystamos) w dniu 4 grudnia 2019 o 20:35 PST

John powiedział nam WYRAŹNIE po narodzinach Billy'ego, że miłość do jego syna powodowała, że wybuchał płaczem kilka razy dziennie. W wywiadzie z 19 kwietnia 2018 roku, rzucił się do HollywoodLife.com, Billy jest "taki słodki". Płakałam dziś trzy razy. Obudziłem się dziś naprawdę wcześnie i zaśpiewałem mu tę piosenkę "House at Puchatek Corner". Jego [środkowe] imię to Christopher. Wokół było dużo kupy. Więc po prostu płakałem", wyjaśnił. "Wtedy powiedziałem mu, że przyjdzie tutaj i płakałem. To jest piękniejsze, niż mogłem sobie wyobrazić. Marzyłem o tym przez długi czas," jeśli chodzi o ojcostwo.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz