Widzowie byli zszokowani 16 stycznia, kiedy Kate Gosselin przyprowadziła swoje 13-letnie bliźniaczki na niekomfortowy wywiad telefoniczny w programie "Today". HollywoodLife.com dogonił ojca dziewczynek Jona Gosselina za jego opinią na temat niszczycielskiego wywiadu - i jest wściekły!

Rodzina Gosselin uderzyła w wielki czas w 2007 roku, kiedy to widzowie zakochali się w Jonie Gosselinie, Kate Gosselin i ich ośmiorgu małych dzieci w serii reality Jon & Kate Plus 8. Siedem lat i głośny rozwód później, Kate przyprowadziła bliźniaki Mady i Cara, 13 lat, na pokaz "Today" na wywiad dla wszystkich - ale zamiast odpowiadać na pytania Savannah Guthrie, dziewczyny wpatrywały się w swoją mamę, chichotały do siebie i milczały. HollywoodLife.com rozmawiał po programie z wyobcowanym ojcem dziewczyn, Jonem, i uderzył Kate za "narcyzm" i "brak współczucia" dla ich dziewczyn.

Jon Gosselin: Kate musi "Przestać być menadżerem i zacząć być matką".

Po obejrzeniu wywiadu z jego dziewczyną Liz, Jon podzielił się z nami kilkoma walczącymi słowami.

"To było straszne, prawie jak oglądanie wraku pociągu, a ty nie możesz nic z tym zrobić", Jon powiedział HollywoodLife.com EXCLUSIVELY. "Chciałbym być w pokoju obok, żeby móc je zebrać. ... Mama ciągle patrzyła na ziemię, a Kate kręciła oczami bez współczucia, bez empatii, bez zachęty, bez ramienia wokół nich. Nic!"

Kate Gosselin Damage Control: Mówi Twins Had 'Stage Fright' na 'Today'.

Jon był nie tylko zły na brak współczucia Kate, ale też zły, że włożyła słowa w usta ich córek.

"Jak możesz mówić, że moje dziewczyny tak się czują, kiedy siedzą obok ciebie?" On powiedział. "Nigdy nie postawiłbym ich w takiej sytuacji. Kocham je, napisałem do nich i powiedziałem, że dobrze się spisały."

Jon Gosselin: Kate jest "narcystyczna

Dlaczego więc Kate przeciągnęła swoje dwie młode córki przed narodową publiczność, co doprowadziło do najbardziej niewygodnego wywiadu w historii świata? Jon przypisuje to stałej potrzebie uwagi Kate, która może okazać się bardzo szkodliwa dla dzieci.

Kate Gosselin: Przestań używać swoich dzieci dla sławy

"Myślę, że to straszne, że postawiła je w takiej sytuacji", powiedział Jon. "Wystawiła je w telewizji dla siebie. Jest narcystyczna."

HollywoodLifers, zgadzasz się z Jonem, że Kate myliła się, sprowadzając swoje dzieci do telewizji w ten sposób? Rzuć komentarz z twoimi przemyśleniami poniżej.

- Shannon Miller

Więcej Gosselin Family News:

    Gosselin Twins Diss Kate Gosselin na 'Today' Show: Obejrzyj wideo Awkward Gosselin Twins Mady & Cara, 13, Diss Dad Jon Gosselin In New Interview Dzieci Kate Gosselin były "Emocjonalnie zastraszone" na "Dzisiaj".

Komentarze (0)

Zostaw komentarz