Nikt nie był bardziej zszokowany niż Jon Gosselin, kiedy jego była żona, Kate Gosselin, upokorzyła ich 13-letnie bliźniaczki w programie "Today" 16 stycznia. Jon uważa, że powodem, dla którego zwykle gadatliwe bliźniaki nie odezwały się do siebie, był ich strach przed Kate! Cały ten stres do nich dotarł", mówi Jon w wywiadzie dla HollywoodLife.com EXCLUSIVELY.

Jon Gosselin był przerażony nie tylko tym, że Kate Gosselin przyprowadziła bliźniaki Mady i Carę, 13 lat, na pokaz "Today" na niewygodny wywiad telefoniczny - ale także tym, że pstrykała do nich w telewizji na żywo, kiedy zamilkli i nie trzymali się scenariusza. HollywoodLife.com rozmawiał po programie z ojcem dziewczynek, Jonem, a on zatrzasnął swojego ex za zastraszanie nastolatków w telewizji.

Kate Gosselin's Girls Scared Of Her? - Jon Gosselin mówi dlaczego dzieci milczały

Jon, po obejrzeniu wywiadu z jego dziewczyną, Liz, w dalszym ciągu dymi, wyjaśnia dlaczego uważa, że jego dziewczyny nie były w stanie otworzyć się na Today show.

"Myślę, że ze strachu zamilkły", mówi Jon na HollywoodLife.com EXCLUSIVELY. "Nigdy wcześniej nie byli scenariuszem, to był reality show - rób, co chcesz, mów, co chcesz". Oni byli w moralnym dylemacie. Cały ten stres do nich dotarł, a oni nic nie powiedzieli."

Jon był również wściekły, że Kate próbowała mówić za swoje córki po tym, jak milczały.

"Gdyby tak się czuły, powiedziałyby to", mówi Jon. "Po prostu nigdy nie widziałem, żeby nie mówili. Byłam jak, "Święta krowo."

Jon Gosselin: Kate Gosselin jest "narcystyczna

Dlaczego więc Kate przeciągnęła swoje dwie młode córki przed narodową publiczność za to, co okazało się jednym z najbardziej niezręcznych wywiadów na świecie? Jon przypisuje to stałej potrzebie uwagi Kate, która może okazać się bardzo szkodliwa dla dzieci.

Kate Gosselin: Stop Using Your Children For Fame

"Myślę, że to straszne, że postawiła je w takiej sytuacji", powiedział Jon. "Wystawiła je w telewizji dla siebie. Jest narcystyczna."

"Nie było ich w telewizji od dwóch lat, więc dlaczego się wypowiadają? Zależy mi na moich dzieciach i martwię się, że będą normalnymi dziećmi." "Ciężko pracowałam, żeby je wyrzucić z telewizji, a teraz ona wyrzuca je z powrotem do telewizji."

HollywoodLifers, czy uważasz, że Jon ma rację - czy Mady i Cara boją się swojej mamy? Czy uważasz, że Kate Gosselin jest straszna? Rzuć komentarz z twoimi przemyśleniami poniżej.

- Tierney McAfee

Więcej Gosselin Family News:

    Gosselin Twins Diss Kate Gosselin On 'Today' Show: Oglądajcie wideo Awkward Gosselin Twins Mady & Cara, 13, Diss Dad Jon Gosselin In New Interview Dzieci Kate Gosselin były "Emocjonalnie zastraszone" na "Dzisiaj".

Komentarze (0)

Zostaw komentarz