Czy zabójca JonBeneta Ramseya w końcu się ujawnił? Podczas śledztwa w sprawie "The Case Of. JonBenet Ramsey'a, eksperci znaleźli jakieś DNA na parze bielizny, które mogłoby ich zbliżyć do rozwiązania zagadki morderstwa. Szczegóły tutaj!

Szokująca śmierć JonBeneta Ramseya przybliża nas do "The Case of": JonBenet Ramsey docuseries, eksperci kryminalistyczni zbadali dowody DNA pozostawione na parze bielizny 6-latki w grudniu 1996, kiedy została znaleziona zamordowana w swoim własnym domu. Użyli oni pary identycznej z tą noszoną przez JonBeneta, próbując znaleźć nowe szczegóły w dochodzeniu. Podczas gdy to oczywiście nie miało na celu udowodnienia niczego w kwestii tego, kto zabił JonBeneta, potencjalnie udowodniło, że argument adwokata w pierwotnej sprawie mógł być nietrafny.

Eksperci odkryli DNA na replice bielizny - której badaczki w rękawiczkach nie dotykały - co oznacza, że musiało ono pozostać w procesie produkcji "kiedy pracownik obchodził się z rajstopami", według jednego z badaczy. Jak to ma pomóc w dalszym prowadzeniu dochodzenia? Wskazuje to na to, że być może rodzina JonBeneta nie powinna była tak szybko udowodnić swojej niewinności. Obejrzyjcie klip poniżej:

W czasie morderstwa JonBeneta, prokurator okręgowy Boulder Mary T. Lacy oczyścił jej rodziców, Johna i Patsy, a także jej brata Burke'a Ramseya, powołując się na "dopasowanie męskiego DNA" na dwóch kawałkach ubrania małej dziewczynki. Powiedziała, że to jasne, "że nieznany mężczyzna zajmuje się tymi rzeczami." Ale z tym najnowszym odkryciem DNA bielizny, detektyw Jim Clemente powiedział, że przekazane DNA prawdopodobnie nie wystarczyło, by oczyścić trzy osoby najbliżej JonBeneta.

Z tego powodu Jim zasugerował ekspertom kryminalistycznym, "[Wydział Policji Głazów] musi wziąć twoje rekomendacje i ponownie przetestować przy użyciu nowszej technologii, z bardziej wiarygodnymi testami DNA, wszystkie dowody, jakie posiadają. DNA jest wiarygodnym dowodem, jeśli zinterpretujesz je prawidłowo."

PICS: Shocking Celebrity Deaths

Co to oznacza dla ojca JonBeneta i jej brata Burke'a - który ostatnio skonfrontował się z podejrzeniem, że zabił swoją siostrę na doktorze Philu - jest wciąż niejasne, ponieważ rozwój bielizny jest czę¶ci± podstępnego klipsa. Ale zajmiemy się tym w drugiej części "The Case of docuseries", która ukaże się na CBS 19 września od 21 do 23:00 ET. Na pewno będziemy oglądać!

HollywoodLifers, myślisz, że DNA z bielizny pomoże doprowadzić do zabójcy JonBeneta? Jak myślisz, jaki jest najważniejszy dowód? Powiedz nam poniżej!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz