Jordyn Woods skwierczał w nowych zdjęciach kostiumów kąpielowych, które 27 sierpnia przekazała Instagramowi! Modelka oszołomiła się w gorącym różowym stringach jednoczęściowych z wycięciami na bok przez cały dzień przy basenie - a jej strój kąpielowy to obowiązkowy punkt widzenia.

Sheesh! Jordyn Woods wygląda dobrze w lecie w parnym, nowym stylu, który udostępniła Instagram Stories we wtorek. Modelka, 21 lat, pozowała na zewnątrz w neonoworóżowym, jednoczęściowym stringu, który zawierał koszulkę, wycięcia z boku i z tyłu oraz paski gepardowe. A jeśli tak bardzo podoba Ci się strój Jorina jak nam, to ucieszysz się, że jednoczęściowy kostium z kolekcji Matte Collection kosztuje tylko 12 dolarów! Niestety, zdjęcia w końcu wygasną z historii IG Jordyn'a, ale niektórzy fani zrezygnowali z umieszczania w nich postów gepardów, jak widać poniżej.

Modelka, która pokrywa wrześniowy numer Cosmopolitan UK, pokazała swoją dopasowaną sylwetkę na dwóch zdjęciach - jednym z boku i drugim wprost. W pierwszym pstryknięciu dotknęła swoich oszałamiających warkoczy, a w drugim założyła pokerową twarz. Dodatkowo, świeża twarz Jordyn pokazała jej cerę bez makijażu i gładką.

Pewne zatrzaski w stroju kąpielowym Jordyn pojawiły się wkrótce po tym, jak wyjaśniła, że obecnie odkrywa swoją "wartość" po tym, jak zaangażowała się w skandal z oszukiwaniem Tristanem Thompsonem. "Wszyscy starają się dowiedzieć, co robię, ale szczerze mówiąc, nie wiem, co robię". Jestem warta siebie", powiedziała Teen Vogue w nowym profilu, opublikowanym 22 sierpnia. "W wieku 21 lat, to dopiero początek, mimo że czuję się taka stara. To jest czas, w którym dowiesz się, kim jesteś i nie pozwól nikomu cię zdefiniować" - wyjaśniła.

jordyn woods ????? pic.twitter.com/H4IAmgaYQv - krissy? ☁️? ✨ (@krissycalbert) 28 sierpnia 2019.

(Dzięki uprzejmości Twittera / Krissy Calbert)

Jordyn nie zdystansowała się od światła reflektorów, mimo że bardzo publicznie wypadła z byłą najlepszą przyjaciółką, Kylie Jenner i resztą rodziny Kardashian.

Fani, którzy śledzili ten dramat, przypomną sobie, że Tristan i Jordyn uczestniczyli w tej samej imprezie w LA z przyjaciółmi w połowie lutego, gdzie krążyły plotki, że się połączyli. Nie było jednak konkretnych dowodów na jakąkolwiek intymność między nimi, poza tym, że "on powiedział, ona powiedziała" szczegóły.

Jordyn ujawnił później swoją stronę historii podczas wywiadu, w którym przyznała, że to Tristan pocałował ją na imprezie. Ujawniła "swoją prawdę", gdy pojawiła się jako gość w programie Jada Pinkett-Smith's Red Table Talk na Facebooku 1 marca.

Spadek między Jordynem a rodziną Kardashian-Jenner rozegrał się w ostatnim sezonie "Keeping Up With the Kardashians", który pokazał słynne rodzinne zerwanie więzi z modelką.

W tym samym wywiadzie dla Teen Vogue'a, Jordyn został zapytany o jej przyjaźń z Kylie i czy mieli "zerwanie z przyjaciółmi".

"Jaka jest definicja zerwania?" Jordyn spytała, gdy szukała tego terminu w swoim telefonie. "Rozdzielenie lub rozbicie czegoś na kilka kawałków lub części. Koniec związku. To są te dwie rzeczy. Zapytałbym: "Czy coś naprawdę się kończy? A może to cykl?"

"Najtrudniejsze rozstanie, przez jakie musiałem przejść, to utrata ojca", powiedział Jordyn. "Wszystko nie jest tak intensywne jak to. Strata taty przygotowała mnie na wszystko, co dzieje się w życiu, i... życie zrzuciło na mnie kilka naprawdę szalonych rzeczy. To jest część procesu."

Komentarze (0)

Zostaw komentarz