Joseph Baena wygląda tak bardzo jak jego ojciec Arnold Schwarznegger! Kulturysta zamieścił kolejne zdjęcie pokazujące jego szaleńczo stonowane mięśnie!

Joseph Baena idzie w ślady taty Arnolda Schwarzneggera! 22-latek właśnie zamieścił kolejne zdjęcie na Instagramie pokazujące jego stonowane mięśnie i jest w niesamowitej formie. Joseph był uśmiechnięty, gdy pozował na siłowni obok swojego przyjaciela Sergio Oliva Jr., 35 lat, który przygotowuje się do zawodów na Arnold Sports Festival taty w marcu. "The Next Generation! Życzę mojemu bratu powodzenia w treningu do @arnoldsports!" Joseph słodko napisał zdjęcie, wskazując na swojego kumpla. Spocona para wydawała się być w dobrej kondycji, gdy spędzali czas w Gold's Gym w Venice Beach w Kalifornii. Co za wspierający przyjaciel!

Syn Arnolda miał swoje stonowane i zdefiniowane ramiona na pełnej wystawie, gdy kołyszył dopasowanym czarnym bakiem, a my uważamy, że może być w lepszej formie niż jego tata w "Terminatorze" z 1984 roku. Resztę ciała popisał się w dopasowanych czarnych potach i wygodnych trampkach zatwierdzonych przez Wenecję. Sergio również z dumą prezentował swoje obłąkane mięśnie i wygląda bardziej niż gotowy na festiwal sportowy w Columbus w Ohio od 5 do 8 marca. Impreza, założona przez Arnolda w 1989 roku, obejmuje ponad 20.000 sportowców rywalizujących w 80 wydarzeniach i jest całym doświadczeniem z konwencji, rozrywki i więcej.

Zwolennicy Josepha nie mogli pogodzić się z tym, że wyglądał tak bardzo jak jego gwiazda filmowa - ojciec Governor, a komentarze 22-latków zalał komplementami! "Ten facet wygląda jak Arnold", jeden z fanów napisał hilariously, a drugi zauważył, że "wygląda tak bardzo jak twój tata!" Inni chwalili jego wybór, by pójść w ślady Arnolda jako kulturysta. "Nowe pokolenie, kto nie?" dodał zwolennik. "To jest takie fajne! Porozmawiajmy o klasycznej genetyce." Kolejny komplement. Jeśli Terminator kiedykolwiek chciałby zrobić reboot z Josephem, to dosłownie wygląda jakby urodził się do tej roli.

Od czasu, gdy stał się nierealny, Joseph z dumą popisywał się ciałem - i nie winimy go za to! Swoją broń pokazał na stanowisku 28 grudnia, również w Gold's Gym, które jest pozornie jego miejscem. "Ktoś inny pójdzie do 2020 z chorą pompą? Co trenujesz na NYE?", napisał pstryknięcie.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz