W drugim odcinku "Justin Bieber. Seasons" wokalista ujawnia swój proces nagrywania nowej muzyki, a jego żona, Hailey Baldwin, tryska ciężką pracą w studio.

Justin Bieber spędził ostatnie dziewięć miesięcy pracując nad swoim nowym albumem "Changes", a fani zobaczyli część procesu, który się za nim kryje w odcinku drugim z jego docuseries, Justin Bieber: Seasons. "Jego proces zazwyczaj zaczyna się od tego, że przez około sześć miesięcy eksperymentował, zanim nawet porozmawiamy o jednym utworze", wyjaśnia menedżer Justina, Scooter Braun. Materiał filmowy pokazywał Justina grającego na różnych instrumentach i eksperymentującego z różnymi dźwiękami przez kilka miesięcy, zanim w końcu trafił do studia. "W tym studiu, w tej kabinie, wchodzi w inny świat", powiedział wieloletni przyjaciel Justina, Ryan Good. "Jest po prostu naprawdę dobry w tym co robi i fajnie jest obserwować proces tego wszystkiego."

Ktoś inny, kto dostał miejsce w pierwszym rzędzie na nagraniu "Changes", to żona Justina, Hailey Baldwin, która była u jego boku podczas długich godzin w studio. "Uwielbiam być częścią tego procesu", przyznała. "Uwielbiam patrzeć, jak robi to, w czym jest dobry, nawet jeśli oznacza to, że leżę na kanapie do trzeciej lub czwartej nad ranem, oglądając programy i po prostu będąc w pobliżu". Po prostu cieszę się energią, która w niego wchodzi. Zamieniamy to w naprawdę zabawny proces. Przyprowadzamy przyjaciół, peopl po prostu spędzamy razem czas. Czuję się jak w domu, gdziekolwiek on jest, więc jeśli jest w studiu, to czuję się jak w domu."

Ale to nie była tylko zabawa i zabawy. Odcinek pokazał również, jak ciężko Justin pracował, żeby jego wokal był w sam raz na jego piosenkę, "Yummy". "On jest takim perfekcjonistą", wyjaśniła Hailey. "Jest tak dobry w tym, co robi, że jest zupełnie inna energia, kiedy Justin jest w swojej strefie i robi swoje. Nawet nie potrafię tego wytłumaczyć.

Justin zgodził się również, że jest totalnym perfekcjonistą i nie będzie za to przepraszał. "Powodem, dla którego śpiewam to tak wiele razy, a ludzie nie rozumieją, jest to, że chcę, żeby było idealnie", ujawnił. "Nigdy nie mogę przerobić tego albumu. Jak już wyjdzie... to wyjdzie. To musi być idealne." Zmiany ukażą się 14 lutego, i nowe odcinki Justina Biebera: Sezony będą miały premierę w poniedziałki i środy o 12:00 ET na YouTube Originals.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz