Justin Bieber naprawdę nie chce oszukiwać Hailey Baldwin. Były niegrzeczny chłopiec ujawnił chrześcijańską książkę samopomocy, którą czyta, aby zapewnić, że jego małżeństwo pozostanie "dowodem na romans".

Jaki jest sekret udanego małżeństwa? Książki samopomocy, według Justina Biebera, 25 lat. Piosenkarz Yummy zabrał na wieczór 22 stycznia do swojego Instagramu opowiadania, aby podzielić się obrazem jego aktualnej lektury "rzeczy najważniejszych". Na zdjęciu udostępnionym 125 milionom jego zwolenników, na pierwszym planie znalazła się książka "His Needs, Her Needs": Building An Affair-Proof Marriage napisana przez Willarda Hartleya. Wygląda na to, że kanadyjski piosenkarz ciężko pracuje nad swoim związkiem z 23-letnią modelką Hailey Baldwin, z którą jest żonaty od września 2018 roku. Książka pomaga parom nauczyć się opieki nad partnerem, identyfikując 10 najważniejszych potrzeb w małżeństwie: podziw, sympatia, atrakcyjny małżonek, rozmowa, pomoc domowa, zaangażowanie rodzinne, wsparcie finansowe, uczciwość i otwartość, towarzystwo rekreacyjne i seksualne spełnienie, zgodnie z listą Amazonki książki.

W książce Willard, psycholog kliniczny i doradca małżeński, oferuje czytelnikowi wskazówki, jak zaspokoić każdą z tych potrzeb i zapewnić, że małżeństwo pozostanie "odporne na romans". Dwie pozostałe książki, które znalazły się w opowiadaniu Justina Instagrama, to Biblia i Mnożniki: How the Best Leaders Make Everyone Smarter, popularna książka biznesowa napisana przez Liz Wiseman i Grega McKeown. Justin koncentruje się na pielęgnowaniu relacji z Hailey po emocjonalnym Instagramie we wrześniu 2019 roku, w którym otworzył się na temat używania "ciężkich narkotyków" i nadużywania związków z przeszłości. Nawet jego romans z Hailey ma kamienistą przeszłość: para spotkała się w 2009 roku i zaczęła chodzić na randki w 2015 roku, ale miał poważne wypadnięcie w następnym roku, który Hailey opisał jako "dramatycznej ekskomuniki". Para ożywiła swój związek w czerwcu 2018 roku, Justin zadał pytanie w następnym miesiącu, a para zawiązała węzeł w nowojorskim sądzie 13 września. Gadając o wirowym romansie!

Ich relacja będzie głównym tematem w zbliżających się sezonach dokumentalnych The Biebs, które zadebiutują na YouTube 27 stycznia. Dziesięcioczęściowy dokument obiecuje wewnętrzną gałkę na temat jego małżeństwa z Haileyem, a także spojrzenie na załamanie Justina w 2017 roku, które doprowadziło do odwołania pozostałej części jego Celowej trasy po świecie i trzyletniej przerwy w podróży. "Jest wiele presji, której ludzie chyba nie widzą", mówi Hailey w trailerze teasera. Nowe odcinki Sezonów będą ukazywać się w każdy poniedziałek i wtorek w południe od 27 stycznia na YouTube za darmo z reklamami.

"Essenciais" - Justin Bieber przez Instagram Stories. pic.twitter.com/dWOn2KZJNO - Nação Bieber (@nacao_bieber) 23 stycznia 2020 r.

Rok po wymianie przysięgi, Justin i Hailey powiedział "tak" po raz drugi na ceremonii ślubu z gwiazdami w Południowej Karolinie. Materiał filmowy z wesela pary z listy A, w którym uczestniczyło 154 gości 30 września 2019 roku, został podjudzony w przyczepie na sezon. Mimo wybojów na drodze do ślubu, kochany duet wciąż jest silny - i wygląda na to, że rok 2020 będzie ich rokiem! Wraz z serialem dokumentalnym na YouTube, Justin wydaje nową muzykę i wyrusza w trasę koncertową, podczas gdy Hailey Baldwin kołysze się na czerwonym dywanie. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy, co będzie dalej dla tej pary!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz