Według śledczego stanu Georgia, Justin Ross Harris prowadził rozmowy seksualne i wymieniał wyraźne zdjęcia z wieloma różnymi kobietami, ponieważ jego syn, Cooper, zginął w jego samochodzie.

Szokujące nowe szczegóły dotyczące śmierci Coopera Harrisa, 22 miesiąca życia, zostały ujawnione. Podczas rozprawy sądowej z 3 lipca ujawniono, że Justin Ross Harris, 33 lata, "seksował" z co najmniej 6 różnymi kobietami przez cały dzień, podczas gdy jego syn zmarł w samochodzie. Proszę czytać dalej, aby uzyskać więcej przerażających szczegółów z rozprawy sądowej.

Justin Ross Harris: Sexting z 6 kobietami podczas gdy Cooper umarł

Informacje pochodzące z przesłuchania w dniu 3 lipca, dotyczące śmierci Coopera Harrisa, są absolutnie przerażające.

Podczas przesłuchania, detektyw Phil Stoddard, śledczy stanu Georgia, ujawnił kilka niepokojących nowych informacji na temat tego, co Justin Ross Harris robił podczas gdy jego syn umierał wewnątrz pojazdu z powodu hipertermii od gorąca.

Justin Ross i Leanna Harris posiadali polisę ubezpieczeniową na życie na kwotę 25 tys. dolarów dla firmy Cooper.

Justin rzekomo wysyłał sms-y z co najmniej 6 różnymi kobietami w aplikacji do wysyłania wiadomości zwanej "kik". Wszystkie te rozmowy były rzekomo seksualne, i obejmowały wymianę wielu różnych wyraźnych zdjęć. Śledczy opisał jedno zdjęcie, które Justin otrzymał jako "odsłonięte piersi" i jedno wysłane przez Justina, które było "wzwodnym penisem".

Śledczy ujawnił również, że co najmniej jedna z tych rzekomych rozmów odnosiła się do faktu, że Justin spotkał się z jedną z kobiet w celach seksualnych.

Zarówno Justin jak i jego żona, Leanna Harris, siedzieli bez emocji na sali sądowej, podczas gdy detektyw Stoddard rozmawiał z nią.

Detektyw Stoddard ujawnił szczegóły na temat siedzenia dziecka Coopera.

W trakcie przesłuchania ujawniono nowe szczegóły dotyczące dochodzenia w sprawie fotelika samochodowego firmy Cooper.

Po przedwczesnej śmierci firmy Cooper, śledczy użyli manekina, aby dowiedzieć się więcej o tym, czy Justin mógł zobaczyć firmę Cooper przed wysiadaniem z samochodu.

Detektyw Stoddard ujawnił, że Cooper był o kilka cali za duży na swój fotelik samochodowy i że czubek jego głowy był więcej niż widoczny - nawet z fotelikiem zwróconym do tyłu pojazdu, jak Cooper.

HollywoodLife.com będzie w dalszym ciągu przynosiło Państwu przełomowe wiadomości w tej sprawie, w miarę jak będzie trwało przesłuchanie.

- Lauren CoxFollow @Iaurencox

Więcej Justin Ross Harris News:

    Mama Coopera Harrisa zapytana po szokującym wyznaniu o śmierci syna Justin Ross Harris przemawia na pogrzebie Martwego Syna, mówi "Przepraszam". Justin Ross Harris: Zbadane zgony dzieci w pojazdach, policja powiedz.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz