Kate Gosselin ma poważny kryzys PR-owy w swoich rękach. Jej szokująco niezręczny i niewygodny wywiad z 13-letnią córką bliźniaczką z 16 stycznia "Today" jest wysadzany w powietrze przez media, a teraz Kate zabrała się na Twittera, aby się bronić!

16 stycznia Kate Gosselin popełniła poważny błąd rodzicielski, kiedy jej 13-letnie córki, Cara i Mady, usiadły z nią na dzisiejszym pokazowym wywiadzie z Savannah Guthrie. Wyraźnie niewygodne dziewczyny odmówiły poparcia twierdzeń Kate, że nie zaszkodziło im życie w centrum uwagi, ale Kate nadal jest zdeterminowana, by udowodnić, że wszystko sprowadza się do scenicznego strachu.

Kate Gosselin Damage Control: "Jestem z nich dumna

Kate, Mady i Cara poszli na Today show, aby udowodnić, jak normalne są po spędzeniu lat swojego życia w centrum uwagi na Jon & Kate Plus 8, ale rzeczy nie poszło całkiem zgodnie z planem. Zamiast wyglądać na szczęśliwą jednostkę rodzinną, dziewczyny zdawały się mieć pretensje do Kate, a ich język ciała sugerował, że czuły się przez nią emocjonalnie zastraszone!

"Nie widzieliśmy was ani nie rozmawialiśmy z wami przez długi, długi czas", otworzył gospodarz Savannah. "Wychodzisz, bo chcesz dać światu znać, że dobrze sobie radzisz - co chciałabyś powiedzieć o tym, co u ciebie i twojej siostry, Mady?"

Tutaj sprawy przybrały zły obrót - Mama odmówiła odpowiedzi, a zamiast tego po prostu gapiła się na mamę podczas bolesnej, niezręcznej przerwy.

Kate była wyraźnie rozgniewana, że Mady nie odpowiedziała na pytanie, więc weszła i pokierowała nią. "Mady, twoje słowa," Kate pluła. "To jest twoja szansa. Wypluj ją."

"Używaj swoich słów" to dość szokująca rzecz do powiedzenia 13-latkowi w ogólnokrajowej telewizji, a wywiad jasno pokazał, że w rodzinie są pewne poważne problemy. Jednak po wywiadzie Kate przejęła pełną kontrolę nad szkodami, wykorzystując swoje konto na Twitterze do obrony swoich działań, a także umiejętności rodzicielskie.

Dzięki @TODAYshow za to, że Cara, Mady i ja mamy dzisiaj występ! Pierwszy wywiad na żywo może sprawić, że nawet najgłupsze dziewczyny stracą mowę :) - Kate Gosselin (@Kateplusmy8) 16 stycznia 2014 roku

Za kulisami @TODAYshow , Mady i ja myśleliśmy, że to przerażające dziecko jest tak urocze! On też czuł, że jest taki uroczy! #onlyones #scarystrollerwatch - Kate Gosselin (@Kateplusmy8) January 16, 2014
@PaulaBereza @TODAYshow LOL. Tak bardzo prawdziwe!!!! Jestem z nich dumny, biorąc ten opór! Byli tacy podekscytowani, ale zostali zaskoczeni przez telewizję na żywo! :) - Kate Gosselin (@Kateplusmy8) 16 stycznia 2014 roku
@Boosterdude żadnych szkód. Chcieli zrobić ze mną wywiad, powiedziałem 'go for it' #morelifeopportunities #proudmomnomatterwhat - Kate Gosselin (@Kateplusmy8) 16 stycznia 2014 r.
@Aellis114 LOL. Miałeś kiedyś okazję zrobić telewizję na żywo? To może być straszne! @Kateplusmy8 16 stycznia 2014 r.
@Chriistiina_A @today show there were no right or wrong answers... Mieli po prostu przypadek "strachu scenicznego" #notaktorów - Kate Gosselin (@Kateplusmy8) 16 stycznia 2014 r.
Jestem tak dumny z moich dziewczyn... mieliśmy razem świetną podróż do Nowego Jorku. Przeprowadziliśmy kilka wywiadów, zrobiliśmy zakupy, zjedliśmy kolację, nawiązaliśmy kontakt itp. #biggirlfun #homenow - Kate Gosselin (@Kateplusmy8) 17 stycznia 2014 r.

Jon Gosselin: "It's F-king Horrible" That Kate did this

Oczywiście, bliźniaki "obcy" ojciec Jon Gosselin oglądał, a on powiedział HollywoodLife.com EXCLUSIVELY, że to było "f-king straszne" Kate umieścić dziewczyny na dziś.

"To było straszne, prawie jak oglądanie wraku pociągu, a ty nie możesz nic z tym zrobić", Jon powiedział HollywoodLife.com EXCLUSIVELY. "Chciałbym być w pokoju obok, żeby móc je zebrać. ... Mama ciągle patrzyła na ziemię, a Kate kręciła oczami bez współczucia, bez empatii, bez zachęty, bez ramienia wokół nich. Nic!"

"Myślę, że to okropne, że postawiła ich w takiej sytuacji", powiedział Jon. "Wystawiła je w telewizji dla siebie. Jest narcystyczna."

Co sądzisz, HollywoodLifers? Czy kupujesz teorię Kate, że dziewczyny właśnie miały tremę? Daj nam znać swoje myśli w komentarzach!

- Shannon Miller

Więcej Gosselin Family News:

    Kate Gosselin nie "chroniła" bliźniąt, naciskając na nie w "Today" Show. Jon Gosselin: My Girls Went Silent On 'Today' Show 'Out of Fear' of Kate Jon Gosselin: Kate Gosselin była 'F***ing Horrible' na 'Today' Show

Komentarze (0)

Zostaw komentarz