Można by pomyśleć, że Kate dowiedziałaby się po tym, jak Mady i Cara niezręcznie ją rozwiązały w "Today" 16 stycznia, ale najwyraźniej nie. Matka ośmiolatka ponownie przyprowadziła swoje nastoletnie bliźniaczki do telewizji 20 stycznia i - nic dziwnego, że znów rzuciły na mamę duży cień. Obserwujcie, jak nieporadność rozwija się na dole!

Przynajmniej Mady i Cara Gosselin rozmawiali, kiedy dołączyli do matki Kate Gosselin w The View on Jan. 20 stycznia. Ale niestety dla Kate, bliźniaki nadal były całkowicie wyzywające i jeszcze mocniej ją odrzuciły!

"Mady Gosselin Disses Kate" na "The View

Jeśli lubisz nieporadność, to Kate i jej bliźniaki są darem, który nadal daje. Napięcie było wysokie, tym bardziej, że niezręczny wywiad z Today show, w którym Mady i Cara zorganizowali cichy protest, był wciąż świeży w umysłach wszystkich.

Dziewczyny potwierdziły, że nie są nieme, ale (Mady mówiła o wiele więcej niż Cara) najczęściej używały swoich słów, by trzasnąć Kate. Kiedy Barbara Walters zapytała bliźniaki, co myślą o ich sześciorgu rodzeństwach, Mady zatrzymała się, powodując, że Kate popchnęła ją i powiedziała: "Czekałaś całe życie na to pytanie!"

Nie tracąc czasu, Mady spojrzała na swoją matkę i zdziwiła się, "Zrujnowałaś moje dramatyczne milczenie". Publiczność wybuchła, a Kate wyglądała na całkowicie zszokowaną uderzeniem własnej 13-letniej córki.

Drugi najbardziej niezręczny moment nadszedł, gdy dziewczynki zapytano, czy utrzymują kontakt z tatą, Jonem Gosselinem. Obie dziewczynki całkowicie się zamknęły i nie miały pojęcia, co powiedzieć. "Ummm," Mady zdołała się wydostać tak jak Kate szczekała, "Odpowiedz!" Ale nigdy tego nie zrobiły, a Barbara po prostu przyjęła ich milczenie jako odpowiedź.

Kate Gosselin wciąga swoje dzieci w TV ponownie

Po pierwsze, jesteśmy po prostu zszokowani, że Kate pomyślała, że dobrym pomysłem będzie sprowadzenie jej bliźniaków z powrotem do telewizji, po dzisiejszej porażce. Dr Lillian Glass opisała dziewczyny w tym wywiadzie jako "zastraszone emocjonalnie", a także powiedziała, że "udało im się zawstydzić swoją matkę w krajowej telewizji".

I cóż, zrobili to ponownie! I musimy powiedzieć, że ciężko jest współczuć Kate. Ona naprawdę wydaje się wykorzystywać swoje bliźniaki i zmuszać je do robienia czegoś, czego nie chcą robić. Pomiędzy wywiadem The View a wywiadem Today, można bezpiecznie powiedzieć, że Kate dostaje to, na co zasługuje.

Co sądzisz, HollywoodLifers? Obejrzyjcie klip poniżej i dajcie nam znać!

- Andrew Gruttadaro

Śledź @AndrewGrutt

Więcej Gosselin Family News:

    Kate Gosselin nie "chroniła" bliźniąt, naciskając na nie w "Today" Show. Jon Gosselin: My Girls Went Silent On 'Today' Show 'Out of Fear' of Kate Jon Gosselin: Kate Gosselin była 'F***ing Horrible' na 'Today' Show

Komentarze (0)

Zostaw komentarz