Kate wstrząsnęła światem, kiedy pstrykała do swoich 13-letnich bliźniaków podczas niewygodnego wywiadu telefonicznego w programie "Today". Kate mogła być zażenowana niezręcznym milczeniem swoich dzieci w programie, ale powinna była zareagować uspokajając je, a nie nagradzając je, psycholog dziecięcy dr David Gottesfeld mówi HollywoodLife.com EXCLUSIVELY.

Kate Gosselin przyniosła bliźniaki Mady i Cara, 13 lat, na pokazie Today, aby mogły opowiedzieć światu, jak dobrze są wyregulowane, ale cała sprawa wybuchła na twarzy Kate, kiedy dziewczyny milczały i nie trzymały się scenariusza. Niestety Kate poradziła sobie z tą sytuacją w najgorszy możliwy sposób. "Zadaniem rodzica jest chronić swoje dziecko", a nie "wywierać na nie presję", dr David Gottesfeld, psycholog kliniczny dzieci i młodzieży, mówi WYŁĄCZNIE HollywoodLife.com.

Kate Gosselin's Caughters On 'Today' Show - She didn't 'Protect' Them

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej priorytety rodzicielskie Kate wydawały się kompletnie nie wypalone.

"Dziewczyny były wyraźnie zdenerwowane, wydawało się, że zapomniały, co miały powiedzieć. Ale zadaniem rodzica jest chronić swoje dziecko i jeśli dziecko jest w telewizji i czuje się nieswojo, to powinna była je zapewnić lub przerwać rozmowę", mówi dr Gottesfeld. "Mama miała plan, by przekazać swoje przesłanie i wykorzystywała do tego swoje dzieci."

A kiedy dziewczynki nie spełniły oczekiwań Kate, jeszcze bardziej pogorszyła ich sytuację.

"Jeśli to była normalna sytuacja, to co robisz, to uspokajasz ich lub zdejmujesz z nich presję, ale Kate wciąż naciskała, aby powiedzieli, co było praktykowane", mówi dr Gottesfeld. "Jako 13-letnie dzieci, są tam w opałach - z jednej strony chcą zadowolić mamę, z drugiej strony mogą nie zgadzać się z tym, co mówi mama. Widzisz dzieci, które chciały się jej podobać lub nieświadomie miały problem z byciem tam."

Jon Gosselin: Kate Gosselin jest "narcystyczna

Dlaczego więc Kate zaciągnęła swoje dwie młode córki przed narodową publicznością, skoro nie chciały iść? Ojciec dziewczynek, Jon Gosselin, przypisuje tę decyzję nieustannej potrzebie uwagi Kate, co może okazać się bardzo szkodliwe dla dzieci.

"Myślę, że to okropne, że postawiła ich w takiej sytuacji", powiedział Jon. "Wystawiła je w telewizji dla siebie. Jest narcystyczna."

Biedna Mady i Cara! Po tym wywiadzie muszą czuć się tak zażenowani i mamy nadzieję, że ich mama ich teraz pociesza - lepiej późno niż wcale.

HollywoodLifers, czy uważasz, że Kate zbytnio naciskała na swoje dzieci w dzisiejszym programie? Daj nam znać.

- Napisane przez Tierney'a McAfee, Raport Chloe Melas

Więcej Gosselin Family News:

    Gosselin Twins Diss Kate Gosselin na "Today" Show: Oglądajcie Awkward Video Gosselin Twins Mady & Cara, 13, Diss Dad Jon Gosselin In New Interview Dzieci Kate Gosselin były "Emocjonalnie zastraszone" na "Dzisiaj".

Komentarze (0)

Zostaw komentarz