To takie kochające matki! Kate Middleton i Meghan Markle zabrały swoich synów na imprezę polo, żeby kuzyni mogli się razem zabawić.

Kate Middleton, 37 lat, i Meghan Markle, 37 lat, bawiły się dziś ze swoimi synami w King Power Royal Charity Polo Day w Billingbear Polo Club w Wokingham! Kate trzymała swoje najmłodsze dziecko, księcia Ludwika, 1, podczas gdy ona była oszałamiająca w różowej sukience midi. Młody Ludwik oglądał imprezę polo w niebieskiej koszulce i zielonych szortach. Oboje bawili się również w pobliżu koni, oglądając razem imprezę z zaciekawieniem. Kate nosiła również czarne okulary słoneczne i złote kolczyki.

Meghan natomiast trzymała w ramionach noworodka Archie'ego, dwa miesiące, na zabawnej imprezie sportowej. Nowa matka nosiła ponadgabarytową oliwkowo-zieloną sukienkę z krótkim rękawem i srebrne okulary przeciwsłoneczne lotnictwa z jej brązowymi włosami w dół na słonecznej imprezie. Meghan trzymała dziecko Archie w ramionach podczas oglądania królewskiej imprezy.

Podczas gdy Meghan była dość prywatna z jej nowym synem, ta wycieczka przyszedł po chrzcie Archie'ego 6 lipca w zamku Windsor. Meghan miała na sobie oszałamiającą białą suknię dior na oficjalne zdjęcie z chrztu, ale na imprezę polo, Meghan była znacznie bardziej swobodna.

Zobaczenie dwóch matek, które spotkały się na tej imprezie z dziećmi, było tak słodkie. Niedawno mąż Kate, książę William, lat 37, powiedział, że będzie wspierał, jeśli któreś z jego dzieci zostanie zidentyfikowane w społeczności LGBTQ+. "Wiesz co, ostatnio się nad tym zastanawiałem, bo kilku innych rodziców też mi to powiedziało", odpowiedział na pytanie, co by zrobił, gdyby któreś z jego dzieci było gejem.

"Myślę, że naprawdę nie zaczynasz o tym myśleć, dopóki nie zostaniesz rodzicem i myślę, że oczywiście jest to dla mnie absolutnie w porządku" - powiedział William. "Jedyne, czego bym się obawiał - szczególnie ról, które wypełniają moje dzieci [książę Jerzy, 5 lat, księżniczka Charlotta, 4 lata, i książę Ludwik, 1 lat] - to jak to będzie interpretowane i postrzegane."

Wiemy, że będziemy wspierać tych uroczych, małych królików, bez względu na wszystko! Na razie, będziemy się cieszyć, widząc ich na zewnątrz i z ich mamami, bawiąc się na letnich imprezach!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz