Mów o klasowym akcie! Po tym jak Kelly Osbourne opuściła koncert w obliczu kontrowersji na początku tego roku, po powrocie 31 sierpnia, pogratulowała nowej gospodyni 'Fashion Police', Melissy Rivers. Zobacz jej słodkie przesłanie!

Kelly Osbourne, 30 lat, jest taka kochana! Była współgospodarzka pokazu, Melissa Rivers, po powrocie na antenę 31 sierpnia, zrobiła sobie przerwę od obowiązków związanych z przyznaniem nagród, aby przekazać słodkie przesłanie z gratulacjami nowej gospodarzce/producentce pokazu, Melissie Rivers. Ale czy ona zrobiła to samo dla Giuliany Rancic, 41 lat?

Wygląda na to, że wołowina Kelly'ego z policją mody została w końcu zgnieciona. Były współprowadzący wziął na Twitterze zaraz po premierze sezonu pokazowego w dniu 31 sierpnia, aby osobiście pogratulować Melissie udanego pierwszego odcinka, pisząc: "Gratulujemy wspaniałego show dziś wieczorem!". Kelly jednak na tym nie poprzestała. Gospodarz "The View" wysłał również kwiaty do Melissy, która podzieliła się swoją wdzięcznością z mediami społecznościowymi. "@KellyOsbourne I love you!!!" tweetowała. "Kwiaty są niesamowite, a ty masz lawendowy dywan! Xxx #friends #mysister." (Melissa nawiązywała do koncertu Kelly'ego, który był gospodarzem preshowu MTV Video Music Awards 30 sierpnia). Co za słodki gest!

Ale choć mogły to być wszystkie uściski i pocałunki między nimi, Kelly nie przekazała tej samej publiczności życzeń dla swojej byłej współpracowniczki, Giuliany. W tym roku, po tym jak Giuliana wpadła pod ostrzał za powiedzenie Zendaya Coleman, 19 lat, wyglądała jakby paliła chwasty, bo miała dredy. Niedawno, po tym jak Kelly nazwała gospodarza E! "kłamcą" i powiedziała: "Nie sądzę, żeby była dobrym człowiekiem", znów pojawiły się niezbyt przyjazne uczucia do siebie. Naturalnie, komentarze nie spodobały się Giulianie, która odpowiedziała 1 września, twierdząc, że odczuła jedynie utratę obecności zmarłej Joanny Rivers w nowym sezonie występu. Ouch!

Co do restartu programu, na pewno zaczęło się ciekawie. Po pierwsze, podsycili waleczność Taylor Swift i Katy Perry sugerując, że piosenkarka "Wildest Dreams" prawdopodobnie chce zobaczyć "głowę w pudełku" Katy. Następnie, gościnny współgospodarz Maragaret Cho przywołał kontrowersyjny żart Giuliany o włosach Zendayi do Oscarów, podczas gdy na VMA Miley'a Cyrusa dreads. My na przykład jesteśmy zaintrygowani i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak potoczy się reszta tego sezonu!

Co o tym myślisz, HollywoodLifers? Czy Kelly powinna była się postarać, by pogratulować Giulianie powrotu Policji Mody? Odezwij się na dole!

- Alyssa Montemurro

Komentarze (0)

Zostaw komentarz