Powiedz, że to nie tak! Ulubiona para fanów "Bachelor in Paradise", Kendall Long i Joe Amabile, ogłosili, że zakończyli swój związek po półtora roku 29 stycznia.

"Zdecydowaliśmy, że pójdziemy w naszym kierunku", powiedzieli Joe Amabile i Kendall Long w oświadczeniu dla Bachelor Nation 29 stycznia. "Joe podjął decyzję o powrocie do Chicago, podczas gdy Kendall pozostanie w rodzinnym mieście Los Angeles. Nasza rodzina i przyjaciele zawsze byli niezwykle ważnym elementem dla tego, kim jesteśmy jako ludzie. Nie wyobrażamy sobie kontynuowania naszego życia bez nich bliżej, zwłaszcza gdy myślimy o założeniu własnej rodziny pewnego dnia. Oboje szanujemy decyzję innych i nadal bardzo się do siebie kochamy. Doceniamy całą miłość i wsparcie, jakie każdy z nas dał nam w czasie naszej relacji".

Kendall i Joe spotkali się po raz pierwszy w piątym sezonie kawalerskim w Raju latem 2018 roku. Ich występy na wystawie miały miejsce po rozstaniach z Arie Luyendyk Jr. i Becca Kufrin w The Bachelor and The Bachelorette. Dwójka od razu się rozstała, ale przez całe lato Kendall wahał się, czy nie zrobić tego zbyt szybko. Gdy ich czas w Meksyku się skończył, Kendall pozwolił, by jej emocje były jak najlepsze, a ona nie była w stanie poświęcić się Joe. Postanowił opuścić show po rozstaniu.

Rozstanie było jednak krótkotrwałe, gdyż podczas wrześniowego zjazdu zapowiedzieli, że spróbują jeszcze raz pokochać Joe'go! Joe przeprowadził się nawet do Los Angeles, aby być z Kendall'em, a we wrześniu 2019 roku przyznał się do HollywoodLife EXCLUSIVELY, że zamierza zaproponować swoją dziewczynę. Niestety, sprawy nie potoczyły się w ten sposób.

Kendall i Joe nie są jedyną parą od piątego sezonu, która zginęła po Raju. Jordan Kimball i Jenna Cooper rozpadli się przed sezonem, a Kamil Nicalek i Annaliese Puccini również rozstali się krótko po powrocie z filmowania. Jednak Chris Randone i Krystal Nielson pobrali się latem 2019 roku, a Kevin Wendt i Astrid Loch zaangażowali się we wrześniu.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz