Okazuje się, że Khloe Kardashian była tak samo zaskoczona jak wszyscy tym, jak wyglądała na swoich pierwszych po porodzie zdjęciach! Ujawniając, że "nie mogła uwierzyć" w rozmiar swojego tyłka, podzieliła się również tym, czy ma "ok", by znowu się sprawdzić!

Khloe Kardashian, 33 lata, urodziła 12 kwietnia córkę True Thompson i już nie może się doczekać, by znów uderzyć na siłownię - szczególnie po obejrzeniu w miniony weekend kilku jej niepochlebnych zdjęć paparazzich. Zdjęcia pojawiły się 6 maja i pokazują nową mamę zabierającą na spacer w wózku dziecko True. Khloe ma na czarnych legginsach i wsuniętą czarną koszulkę, a jej tyłek jest na wystawie FULL. I choć Khloe zawsze miała zmysłowy tyłek, to na tych nowych, dzikich zdjęciach wygląda prawie nierealnie. Nawet sama Khloe była zszokowana tym, jak bardzo jest teraz gigantyczna!

"Kiedy zobaczyłam siebie na tych pierwszych paparazzich zdjęciach po ciąży, nie mogłam uwierzyć, jak duży jest mój łup!" Khloe podzieliła się 8 maja przez swoją stronę i aplikację. "Nie mogę się doczekać, aż znów nadam ton i wrócę do miejsca, gdzie było moje ciało." Dobre wieści? Khloe w końcu zaczęła się pocić, więc możemy się spodziewać, że zacznie intensywnie ćwiczyć w mediach społecznościowych! #FitnessMotivation. "Jestem bardzo podekscytowana, ponieważ mój lekarz w końcu zezwolił mi w tym tygodniu na treningi i zamierzam spotkać się z trenerem Joe!" KoKo dodał. "Dosłownie odliczałem dni."

W tym samym czasie, twórca Revenge Body nie przybrał nawet tyle wagi ciążowej, ile jej się wydawało. "Jestem dumna z siebie, że nie byłam tak duża, jak przypuszczałam, LOL", napisała Khloe. "Ale jestem gotowa zacząć odzyskiwać moje ciało i czuć się znowu jasna psychicznie. Przynieś lato i ciężką pracę - mam to!" Tak, masz, dziewczyno!

Khoe's outing z True przyszedł po tym, jak publicznie uczestniczyła w meczu play-off w Cleveland w dniu 5 maja. Ten ruch wydawał się być wyrazem lojalności, oświadczając, że stoi przy swoim mężczyźnie mimo jego skandalu oszukiwania. Oboje zjedli też razem lunch 4 maja wraz z przyjaciółką - ale nie sposób nie zauważyć, że na zdjęciach Tristan pojawia się o wiele bardziej w swoim telefonie niż Khloe!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz