Khloe Kardashian i Tristan Thompson ostatnio zbliżają się do siebie od czasu ich rozstania prawie rok temu, a teraz dowiadujemy się dokładnie, na czym polega ich związek.

Khloe Kardashian, 35 lat, i Tristan Thompson, 28 lat, nie byli zaangażowani romantycznie od prawie roku, ale status ich przyszłego związku powoli się poprawia. Rodzice jednorocznej True, pozostają w kontakcie z córką, a źródło powiedziało nam, że to pomaga im wrócić na ścieżkę. "Khloe i Tristan biorą sprawy bardzo powoli i po prostu mówią więcej", źródło EXCLUSIVELY powiedział HollywoodLife. "Wcale nie są z powrotem razem, ale robią małe kroki, by sprawdzić, czy uda im się tam dotrzeć. Wcale nie starają się teraz o dziecko. Wszystko, co robią, jest w bardzo wolnym tempie. Rozmawiają i komunikują się o wiele częściej i częściej. Wygląda na to, że oboje chcieliby, żeby wszystko się ułożyło."

Chociaż niewierność Tristana, która doprowadziła do ich rozstania, sprawiła, że Khloe przeszła przez trudny okres w swoim życiu, czuje ona, że jej ex zmienia się na lepsze i bardzo dobrze może doprowadzić do pojednania, jeśli oboje zdecydują, że tego chcą. Gracz Cleveland Cavaliers zostawił wiele flirtujących wiadomości w sekcji komentarzy na swoich zdjęciach w mediach społecznościowych i wydaje się, że nadal podziwia matkę swojej córeczki.

"To, co zmieniło się dla Khloe w nowym roku, to uświadomienie sobie, że Tristan dokonuje pozytywnych zmian dla ich rodziny i naprawdę chce zobaczyć, czy jest w stanie sprawić, by to działało nie tylko dla Prawdy, ale i dla niej samej", wyjaśnia źródło. "Nigdy nie zapomniała o Tristanie i wie, że miłość, jaką ma do niego, nie odejdzie tak po prostu i nie jest łatwa do znalezienia".

Rozstanie Khloe i Tristana, które miało miejsce w lutym, pojawiło się na pierwszych stronach gazet ze względu na niechlujną sytuację, jaka miała miejsce wokół niego. Podobno zawodnik pocałował 22-letniego przyjaciela rodziny KarJennera, Jordyn'a Woods'a, na imprezie domowej, co spowodowało poważne problemy, w tym rozstanie, a także upadek bliskich relacji Jordyn'a z 22-letnią siostrą Khloe, Kylie Jenner.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz