Powiedzieć co? Khloe Kardashian rzeczywiście przyznaje wiele razy w nowym wywiadzie na Hot 97, że jest naprawdę zdezorientowana i nie wie, kto jest jej biologicznym tatą! Musisz dać jej punkty za uczciwość, to na pewno! Patrzcie!

Khloe Kardashian, 27 lat, opowiadała wiele żartów o tym, że nie wie, kim jest jej tata, ale poważnie przyznała, że naprawdę nie wie, czy Robert Kardashian jest jej biologicznym ojcem.

"Wiesz, kim jest mój tata? Ja też nie, kochanie!" powiedziała DJ'owi Swagowi na Hot 97 w Nowym Jorku 15 lutego, podczas gdy na antenie promował drugi sezon Khloe & Lamar, który miał premierę 19 lutego. "Wiem, mój tata jest moim tatą... ale w tym momencie wszyscy mnie mylą!"

Jej tata to jej tata? Jak, co to znaczy?

"Jestem Ormianką, no cóż - podobno, jeśli to jest mój tata... mama mojego taty ma bardzo bladą skórę, blond włosy, niebieskie oczy, ale moje siostry są wszystkie dzieci ciasteczka Cutter, a nawet mój brat jest ciemny i wyszedłem bardzo jasny, blond kręcone, kręcone włosy, jak afro i zielone oczy".

Chociaż jej rodzina drażniła ją przez całe życie, że nie jest prawdziwą Kardashianką, Khloe przyznaje, że nigdy nie dostała testu DNA, który potwierdzałby, czy zmarły Robert Kardashian jest jej ojcem.

"Właściwie zbadałem DNA mojej mamy, ale teraz ludzie mówią: "Nie, nie kwestionujemy twojej mamy, kwestionujemy twojego ojca", powiedziała. "To moja mama, ale nie mam pojęcia, kim jest mój tata."

Pomimo naszej dezorientacji, Khlo mówi, że jest w porządku, jeśli ludzie są przekonani, że jej ojcem jest O.J. Simpson lub nawet fryzjer Krisa Jennera Alex Roldan; jak niektórzy sugerują, ona po prostu nie lubi, gdy słyszy plotkę, że "ktoś powiedział, że to jest umierające wyznanie mojego ojca".

"Więc kwestionując bycie Kardashianem... róbcie co chcecie, ale nie wciągajcie w to mojego ojca, bo go tu nie ma, o to się najbardziej obraziłam", powiedziała.

Bycie ojcem to jedno, ale bycie małym tatusiem to zupełnie co innego. Czy ona robi takie rozróżnienie?

Komentarze (0)

Zostaw komentarz