Masywne derriere Kim Kardashian było jednym z jej wielkich kluczy do sławy. Mamy WYŁĄCZNIE szczegółowe informacje o tym, jak w 2018 roku przestanie mieć obsesję na punkcie swoich łupów.

Nie ma wątpliwości, że Kim Kardashian, 37 lat, może nie być tym, kim jest dzisiaj bez swojego niesławnego, olbrzymiego łupu. Ale gdy w 2018 roku do jej rodziny przyjdzie druga córka, postanowiła przestać być tak bardzo skupiona na swoim ciele i nie być tak pochłonięta tym, co świat myśli o jej słynnej postaci. "Kim przysięga, że zrezygnuje z obsesji na punkcie tyłka, to jedno z jej noworocznych postanowień, będzie całkowicie kochać i akceptować swoje ciało dokładnie tak, jak jest. Jest pod ogromną presją i czujnością, by być perfekcyjną, a zdarzało się, że była dla siebie bardzo surowa", mówi Kardashian insider w HollywoodLife.com EXCLUSIVELY.

"Ale już nie. Rok 2018 będzie dla Kim przede wszystkim rokiem pozytywnym, a to obejmuje również jej samogłoskę. Pracuje nad swoją własną miłością, to jedno z jej wielkich postanowień. Jej córka jest do tego motywacją, chce być silnym wzorem dla Northie i wszystkich młodych kobiet, że nie jest w porządku zawstydzenie ciała i kobiety muszą kochać wszystkie swoje krzywe", kontynuuje nasza wtajemniczona. Zobacz zdjęcia z ewolucji tyłka Kim, tutaj.

"Będzie nadal ciężko pracować, aby zachować dobrą kondycję i zdrowie, ale będzie również dążyć do bardziej akceptowalnego podejścia do swojego ciała dla dobra swoich dzieci", dodaje nasze źródło. Ona i mąż Kanye West, 40 lat, spodziewają się trzeciego dziecka - drugiej córki - przez surogatkę na początku 2018 roku. Kim zawsze walczyła z utratą wagi w ciąży, ale tym razem nie jest to dla niej problemem. Będzie mogła skupić się na nowym dziecku bez obciążenia związanego z ekstremalną dietą i ćwiczeniami w miesiącach, które nastąpiły po jej dwóch narodzinach. Kim wygląda obecnie lepiej niż kiedykolwiek i to wspaniałe, że chce skupić się na pozytywnym wpływie na ciało, zamiast obsesji na punkcie wad sylwetki.

HollywoodLifers, jakie są twoje postanowienia na rok 2018?

Komentarze (0)

Zostaw komentarz