Kim Kardashian ciągle traktuje nas jak najsłodsze pstryknięcia swoich dzieci! Mama 4-latki podzieliła się czarno-białym zdjęciem 31 stycznia, z jej 3 najmłodszych - Saint, 4, Chicago, 2 i 8-miesięczny Psalm, który uśmiechnął się w ramionach swojego starszego brata!

Kim Kardashian podzieliła się nowym zdjęciem trójki swoich czworga dzieci w pasujących pasiastych piżamach 31 stycznia. Saint, 4, Chicago West, 2, i 8-miesięczny Psalm, wszystkie są przedstawione razem na czarno-białym zdjęciu Instagram, z napisem "miłość dziecka". Najstarsze dziecko Kim i Kanye Westa, Północ, 6 lat, nie było na zdjęciu.

Psalm można zobaczyć uśmiechniętego z szeroko otwartymi ustami. Na zdjęciu widać go w ramionach wielkiego brata, Świętego, który zasadził słodki pocałunek na czubku głowy. Tymczasem Chicago siedzi obok swoich braci z dwoma uroczymi węzłami we włosach.

Założycielka Skims, 39 lat, która jest znana z tego, że ubiera swoje dzieci w modny wygląd, miała nawet imiona dzieci nadrukowane na ich piżamach. Kolorowe koszule na Chicago i Saint zawierały lewą kieszeń pod każdym z imion. Psalm's PJ-ów nie było, ponieważ prawie 1-latek nosił zapinaną na suwak wersję śpiwora swojego rodzeństwa.

(Zdjęcie: Kim Kardashian/Instagram)

Przyjaciel rodziny Kardashian i częsty gość Keeping Up, Larsa Pippen skomentowała nowe zdjęcie z trzema emojisiami o czerwonym sercu. E! gwiazda i przyjaciółka Kim, Olivia Pierson, dodała: "Najsłodsze najsłodsze dzieci!!!" z serduszkowym emoji.

Więcej fanów przyłączyło się do tego przeciążeń cuteness z życzliwymi komentarzami. "Robią się takie duże," napisał jeden z fanów. "Chcę je tylko zgnieść!!!!", dodał jeszcze jeden.

Zaledwie trzy dni przed najnowszym wpisem Kim, podzieliła się uroczym video do swojego Instagram Stories of Psalm chichoczącego do kamery. Robił zabawne miny, jak Kim słyszała w tle, życząc mu "dzień dobry". - "Powiedz dzień dobry!" powiedziała trzymając go w górze.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz