Trzymaj się mocno, dziewczyno! Kim Zolciak 8 października ujawniła nowe szczegóły dotyczące jej stanu serca, mówiąc, że niedawno odkryła, że ma dziurę w sercu, więc przygotowuje się do operacji serca po strasznym mini udarze mózgu w zeszłym miesiącu.

Kim Zolciak, 37 lat, ujawniła, że podczas swojego pojawienia się w Good Morning America 8 października, ma chorobę zwaną patent foramen ovale, która jest dziurą w jej sercu. Później tego dnia gwiazda rzeczywistości usiadła z E!, aby zdradzić, że ma już zaplanowaną operację serca, po jej przerażającym mini udarze mózgu w zeszłym miesiącu.

W prawdziwym stylu Kim, zadbała o to, aby pomóc jej pokonać tę przeszkodę tylko najlepszym z najlepszych. "Mam jednego z najlepszych kardiologów w kraju, który jest niesamowity", powiedziała Kim w wywiadzie dla E.! "Wszystko, co ma związek z twoim sercem i mózgiem jest przerażające, ale cholera, już przez to przechodziłam. Nic mi nie jest." To dobry sposób na utrzymanie pozytywnego nastawienia w tak przerażającej sytuacji!

Była zawodniczka Tańcząca z Gwiazdami później szczegółowo opowiedziała o tym, w jaki sposób jej stan spowodował udar. "Miałam zakrzep krwi, nie wiedzą czy pochodził z mojej nogi czy miednicy", powiedziała Kim. "Większość ludzi ma filtr, więc nie może przejść na drugą stronę serca, ale ponieważ mam zastawkę - nazywają ją dziurą, ale to bardziej jak zastawka, która nigdy się nie zamknęła, kiedy się urodziłam - skrzep mógł się przenieść i przejść przez tę dziurę, która zatrzymała tlen do mojego mózgu po prawej stronie". Dodała, że jej ciotka cierpiała na to samo w jej wieku.

Podczas GMA, Kim zajęła się też plotkami, że udawała udar. "Po prostu myślę, że to chore, że ktoś by to kiedykolwiek pomyślał", powiedziała. "A niektórzy ludzie, którzy to powiedzieli, pokazują mi swoją mentalność. Nie wydaje mi się, żeby wielu ludzi naprawdę udawało udar. Zwłaszcza, że uwielbiam Taniec z Gwiazdami."

HollywoodLifers, trzymaj Kim w myślach, tak jak jej życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

- Celeste Piraino

Komentarze (0)

Zostaw komentarz