Shaquille O'Neal 20-letni syn, Shareef, wziął na Twitterze, aby podzielić się endearing, łamiące serce wiadomość końcową, że Kobe Bryant wysłał mu rano jego odejścia.

Shareef O'Neal, 20, dołączył do dziesiątków postaci sportowych i gwiazd, jak on opłakiwał przejście NBA ikony Kobe Bryant na 26 stycznia. Syn byłego koszykarza, Shaquille O'Neal, 47, wziął na Twitterze, aby podzielić się ostateczną wiadomość, że Kobe wysłał go. Czyniąc sprawę tym bardziej zabarwioną tragedią, został wysłany rano z Kobe's passing. "Dosłownie dziś rano sięgnąłeś do mnie", Shareef podzielił się w swoim tweecie. "Kocham cię na zawsze, wujku... kocham cię." Zrzut ekranu z wiadomością, którą Shareef podzielił się z nami, był początkiem rozmowy w tył i w tył. O 8:19 rano, 26 stycznia, Kobe zameldował się u Shareefa, pytając "Dobra fama?" Dopiero ponad dwie godziny później Shareef odpowiedział: "Tak!". Właśnie dostałem tę pracę, próbując wymyślić mój następny ruch," dodając, "Jak się masz?" To były ostatnie słowa, które wymieniła para.

Hołd Shareefa dla pamięci Kobe'a przychodzi, gdy tłumy fanów i osób publicznych opłakujących gwiazdę LA Lakersów i jego 13-letnią córkę, Giannę, zalewają media społecznościowe. 27 stycznia Ayesha Curry, żona gracza NBA Stepha Curry'ego, wzięła do swojego konta Instagram, aby dodać do tego przytłaczający wylanie wsparcia dla rodziny Kobe'a. "Drogi Panie, proszę objąć Vanessę [Bryant] i jej rodzinę," Ayesha rozpoczął podpis do jej emocjonalnego stanowiska. "Wysyłając nieskończone modlitwy. Moje serce boli ją i dziewczynki." Ayesha dodała, że napisała i skasowała ten post 100 razy dzisiaj." Kontynuowała, "Nie mam słów, a one nigdy nie wyjdą tak, jak chcę. Modląc się o pokój i ochronę dla tej rodziny i innych zaangażowanych rodzin. Spoczywaj w pokoju i władzy, Gigi, i Kobe."

Wraz z Ayesha, gwiazdy takie jak Jennifer Lopez, Kim Kardashian, a nawet Alicia Keys, która poświęciła mu trochę czasu, by złożyć mu hołd podczas 62. Dorocznej Nagrody Grammy, zaoferowały swoje wsparcie i kondolencje rodzinie Kobe'a. W wyniku tych tragicznych wydarzeń 62. Doroczna Nagroda Grammy miała o nich ponury wydźwięk mimo uroczystego wieczoru. Wielu artystów złożyło Kobe'owi hołd w swoich przemówieniach i występach. Zwłaszcza Lizzo otworzyła całe show wybuchowym występem, mówiąc "To jest dla Kobe", zanim weszła do swojej ballady "Because I Love You".

Dosłownie dziś rano wyciągnęłaś do mnie rękę...? I love you forever unc❤️ I love you pic.twitter.com/3oVgvKKUkm - Shareef O'Neal (@SSJreef) 26 stycznia 2020 r.

Wszystkie te wiadomości i hołdy nadeszły godziny po śmiertelnej katastrofie śmigłowca, która pochłonęła życie Kobe, Gianny i siedmiu innych cywilów na pokładzie samolotu w pobliżu Calabasas. Kobe i Gianna zostawiają po sobie żonę i matkę, Vanessę, 37 lat, oraz trzy inne córki i siostry, Natalię, 17 lat, Biankę, 3 lata i Capri, 7 miesięcy.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz