Kourtney Kardashian zaskoczyła fanów 22 stycznia, kiedy przyznała, że chciałaby zajść w ciążę w komentarzu do Instagramu! Ale, czy mama z 3 poważnie spróbuje dla dziecka nr 4? Oto, czego się dowiedzieliśmy.

Nie jest tajemnicą, że Kourtney Kardashian uwielbia być w ciąży. Założycielka Poosh, 40 lat, wielokrotnie przyznawała się do tego ostatniego przy różnych okazjach na temat utrzymywania się z Kardashianami, i zawsze podkreślała, że macierzyństwo jest jej pracą nr 1 nad wszystkim innym. Jednak posiadanie czwartego dziecka nie jest w jej najbliższej przyszłości, choć nie jest przeciwna rozszerzaniu rodziny. W rzeczywistości, przyznała się podczas jednego z odcinków KUWTK w 2018 roku, że zamroziła swoje jaja na wypadek, gdyby chciała mieć dzieci w przyszłości. Dlatego nie musi się martwić o swój wiek.

"Kourtney żartowała, że chce być w ciąży. Próbowała tylko odpowiedzieć na trolling komentarza," źródło bliskie Kourtney mówi HollywoodLife o jej niedawnym przyznaniu się, że chce być w ciąży ponownie. "Nie, nie chcę", Kourtney odpowiedziała w środę fanowi, który zapytał ją, czy jest w ciąży po obejrzeniu nowego lustrzanego obrazu gwiazdy rzeczywistości.

"Nie próbuje teraz urodzić kolejnego dziecka, ale to była rozmowa, którą prowadziła ze sobą od czasu, gdy panowanie (teraz 5) się zestarzało", przyznaje osoba wtajemniczona, zauważając, że Kourtney zawsze kłóciła się z myślą o posiadaniu większej liczby dzieci. "Byłoby to możliwe, gdyby znalazła odpowiedniego faceta i to oni prowadzili te rozmowy. Nigdy nie jest w nastroju, jeśli chodzi o to wszystko."

Komentarz Kourtney miał fanów zgadywanie, czy miała dzieci na mózgu z powodu jej ostatniego pojednania z ex, Younes Bendjima, 26. Ale, to nie jest tak.

"Podczas gdy ona zdecydowanie cieszy się ożywionym czasem spędzonym z Younesem, nie osiągnęła jeszcze żadnego poziomu rozmów o zaręczynach, małżeństwie czy staraniach o dzieci" - mówi źródło. "Kourt na pewno nie pozwala sobie na lekceważenie tych myśli na przyszłość, ale teraz to się nie stanie".

Zgadza się też drugie źródło, które zamyka mamę trójki i przyznaje, że Kourtney jest teraz bardzo zadowolony.

"Nie jest przeciwna posiadaniu większej ilości dzieci, ale nie jest na czele jej umysłu. Kocha dzieci i jest taka matczyna, ale jest również zadowolona z tego, co ma i doskonale radzi sobie z rodzeniem dzieci" - wyjaśnia drugie źródło. "Obecnie nie ma żadnych poważnych perspektyw w jej życiu, aby mieć dzieci."

Komentarze (0)

Zostaw komentarz