Kim w końcu nazwała łopatę łopatą w zeszłej nocy, 15 stycznia odcinek "Kourtney & Kim Take New York". Powiedziała swojej siostrze Khloe, że wybiera rodzinę Kardashian zamiast swojego męża, Kris.

Przyszli mężowie Kim Kardashian uważają! Nigdy nie będziesz trzymać świecy dla sióstr i matki Kim. Po trzech tygodniach wzmożonej walki z Krisem w programie, Kim w końcu przyznała się do tony tego, co wszyscy podejrzewaliśmy.

Przyznała się Khloe, że "tak bardzo skupiłam się na moim związku z Krisem, że pozwoliłam, by moje relacje z rodziną zeszły na drugi plan i tak nie chcę być" - przyznała skruszona. "Pozwoliłam, by moje osobiste sprawy i związek stanęły na przeszkodzie mojemu związkowi z rodziną."

Ona obwinia ją za to, że nie chciała przeprosić Khloe za to, że nazwała ją "złym brzydkim, małym brzydkim trollem" - choć nie do końca udało mi się nawiązać kontakt.

Rzuciła się również na swoje małżeństwo za to, że zmieniła je w nędzne b**ch, po tym jak Scott Disick skonfrontował się z nią o trwającym złym nastawieniu.

"Jesteś wkurzona na świat bez powodu", Scott wskazał Kim po tym, jak odwróciła się od Khloe, która była zdesperowana, by usłyszeć przeprosiny. "Kiedyś byłaś cieplejsza niż jesteś teraz. Stawałeś się zimniejszy niż teraz."

Kim najwyraźniej była bez poczucia humoru i źle traktowała wszystkich, w tym Krisa, odkąd wróciła z Dubaju, gdzie wyznała swojej matce, że jej małżeństwo z Krisem nie jest wszystkim, na co miała nadzieję.

Teraz przyznała się do nas i do kamer: "Scott ma rację. Jestem w okropnym nastroju odkąd przyjechałam do Nowego Jorku. Czuję się taka zagubiona. Nie wiem, jak do tego doszłam."

Najwyraźniej próbuje nam powiedzieć, że jest zdesperowana, by jak najszybciej zdjąć z siebie ciężar Krisa i jej małżeństwa. W końcu przeprasza Khloe za jej paskudne słowa.

"Jestem taka nieszczęśliwa w moim życiu i wyrzucam to na wszystkich. Nie podoba mi się, kim jestem w tym małżeństwie. Nie podoba mi się to, kim jestem dla niego i nie podoba mi się to, kim jestem dla siebie. W głębi duszy i w sercu mówi mi, że zrobiłam to zbyt szybko i nie wiedziałam, co robię. Wplątałam się w bajkę o tym, jestem taka zażenowana", przyznała Khloe.

Na swoją korzyść Khloe stara się ostrzec Kim, aby nie zachowywała się zbyt pochopnie. "Bycie zakochanym i w małżeństwie to nie tylko tęcza i króliczki. Denerwujecie się nawzajem i chcecie się zabijać cały czas", mówi Kim, która wygląda na zupełnie niewzruszoną.

Wiemy już, że Kris zniknęła. To wtedy Kim wygłasza swoją rodzinną mowę. Jest o wiele bardziej zdenerwowana, że zignorowała swoją rodzinę, niż że nie udało jej się stworzyć kochającego małżeństwa.

Pomimo tego, że powiedziała, że za bardzo "skupia się" na swoim związku z Krisem, wiemy, że ledwo co spędza z nim czas. Pojechała na "siostrzany weekend" bez niego, a potem wyjechała na prawie tydzień do Dubaju. Wcześniej, Kris uznał, że mieszkanie z Kourtney, Scottem i Masonem jest tak uciążliwe, że uciekł z domu do Minnesoty.

Znalazła też mnóstwo czasu, by spędzić czas z BFF Jonathanem Chebanem, a nie z Krisem.

Tymczasem Kris nie jest też panem nadwrażliwym, mówiąc jej, że nie chce się mieszać w jej spór z Khloe. Kim narzeka, że "to oczywiście ciąży na mnie". Idę do Krisa, a on to całkowicie odrzuca. Nie mam nikogo, z kim mógłbym porozmawiać", twierdzi.

Ale naprawdę, Kim. To byłaby sytuacja nie do wygrania dla Krisa. Gdyby przyszedł i doradził ci, żebyś nadal stawiała czoła Khloe, której on "nienawidzi", a która go "nienawidzi", to w pewnym momencie skończyłabyś na niego zła z tego powodu. Oskarżyłbyś Kim o to, że dzieli twoją rodzinę.

Kris po prostu wydaje się być całkowicie zdezorientowany przez swoją coraz bardziej zimną żonę. Kto może go winić? #1) On jest facetem. #2) Poszedł z telewizyjnego wesela do telewizyjnego reality show. #3. Ożenił się w super ciasny klan i musiał z nimi żyć. #4. On jest facetem.

To tak oczywiste, że Kris jest poza swoją głębią i że Kim wie dokładnie, gdzie leży jej lojalność - jej siostry i rodzina, a żaden mąż nie wejdzie między nich.

Sayanara Kris!

- Bonnie Fuller

Komentarze (0)

Zostaw komentarz