Książę Harry i Meghan Markle podzielili się najsłodszym, szczerym zdjęciem z prywatnego chrztu dziecka Archie'ego na cześć "Dziadka" księcia Karola w dniu jego urodzin.

Co za królewski poczęstunek! Książę Harry, 35 lat, i księżna Meghan Markle, 38 lat, podzieliły się najsłodszym, szczerym zdjęciem z ich syna, Archie'ego, sześć miesięcy, na ich oficjalnym koncie Sussex Royal Instagram na cześć ojca księcia Harry'ego, księcia Karola, 71 lat, urodziny! W czarno-białym pstryknięciu umieszczonym 14 listopada, książę Harry trzymał swojego małego syna, założonego w historycznej, królewskiej sukni do chrztu, i z miłością wpatrywał się w niego podczas postępowania. Książę Karol stanął obok swojego syna, uśmiechając się do słodkiego małego Archie'go w jego szczególnym dniu. "Wszystkiego najlepszego dla Jego Królewskiej Mości Księcia Walii - Sir, Pa, Dziadku! Na posterunku był napisany.

Słodki pstryk zarobił wiele miłości od fanów pary królewskiej i wiele życzeń dla księcia Karola. Ale księżna Meghan i książę Harry mogą już planować drugie dziecko! Podczas wizyty w domu kultury w Windsorze 6 listopada, gość imprezy, Susie Stringfellow, podzieliła się szczegółami swojej rozmowy z nowym ojcem. "Harry był naprawdę bardzo zainteresowany tym, jak wygląda sytuacja z drugim dzieckiem, ponieważ oboje mamy starsze dzieci", powiedziała Susie, odnosząc się do jednego z uczestników imprezy. "Próbowaliśmy zachęcić go do posiadania drugiego dziecka."

Oczywiście, królewska para naprawdę cieszy się każdą cenną chwilą, którą mają z Archie'm. Podczas ich królewskiej podróży do RPA, księżna Meghan i książę Harry byli absolutnie promieniący, kiedy dziecko Archie poznało znanego arcybiskupa Desmonda Tutu podczas ich podróży do Kapsztadu. Ówczesny czteromiesięczny Archie całkowicie w centrum uwagi podczas królewskiego spotkania i powitania. Meghan przez cały czas z miłością trzymała swojego słodkiego chłopczyka, gdy Archie chichotał i z ciekawością przyglądał się laureatce Pokojowej Nagrody Nobla. 87-letni działacz na rzecz walki z apartheidem i praw człowieka był zachwycony przez Archie'ego.

Trudno nie zakochać się w każdym nowym zdjęciu małego królewskiego! Wraz ze zbliżającymi się świętami, królewscy wielbiciele nie mogą się doczekać, aby zobaczyć nowe zdjęcia księżnej Meghan, księcia Harry'ego i Archie'ego, gdy spędzą swoje pierwsze wakacje razem jako rodzina. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy, co będzie dalej!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz