Baby Archie może mieć tylko 7 miesięcy, ale właśnie udowodnił, że jest prawdziwą gwiazdą rodziny królewskiej na tym słodkim wakacyjnym zdjęciu!

Książę Harry, lat 35, i Meghan Markle, lat 38, pozwalają 7-miesięcznemu Archie'emu Harrisonowi zająć miejsce w centrum uwagi - dosłownie! Urocze dziecko jest w centrum uwagi na swoim pierwszym w historii świątecznym zdjęciu kartkowym, jak czołga się po aparacie w czarno-białym pstryknięciu! Harry i Meghan są all-smiles w tle, pozując przed choinką, podczas gdy dociekliwy Archie - który wygląda tak bardzo jak jego wspaniała mama - patrzy w kamerę z przezabawną purshed usta. Nie mogliśmy zapomnieć o dużych, brązowych oczach Archie'ego i uroczej, chropowatej fryzurze na zdjęciu - zobacz kartkę tutaj!

"Życząc Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku... od naszej rodziny do twojej", czytamy w słodkiej kartce. Poruszający gif, który błyszczał, został udostępniony na Twitterze w poniedziałek, 23 grudnia, w The Queen's Commonwealth Trust. "Dzieląc się najsłodszą kartką świąteczną od naszego prezydenta i wiceprezydenta, księcia i księżnej Sussex", tweet powiedział, dodając "Wesołych Świąt, wszyscy!" Kartka zawierała również zastrzeżenie, że w tym roku została przesłana "elektronicznie", zgodnie z pasją pary do środowiska naturalnego i zieleni.

Archie udowodnił, że ma klasyczny styl swojej mamy na zdjęciu, bo ma na szyi uroczy sweter ekipy z trzema przyciskami w dół po lewej stronie. Mama Meghan utrzymał przytulne wibracje idące z jej stroju, wybierając elegancki gruby golf, czarne spodnie i elegancki blowout, podczas gdy Harry utrzymał swobodny nastrój z białym przyciskiem w dół koszuli i podwinięte rękawy. Karta oznacza ich pierwszy w rodzinie trójki, jak Meghan i Harry powitał swoje pierwsze dziecko w dniu 6 maja 2019 roku.

Jest to drugie ostatnie zdjęcie Archie w ostatnich tygodniach, jak dumni rodzice niedawno wysłał jeden do ich oficjalnego konta Instagram na cześć lub księcia Karola 71-sze urodziny! Zrobione na chrzcie Archie'ego, kropka dziadka Karola jest postrzegany patrząc na słodkie dziecko, podczas gdy książę Harry kołysze go. Dziecko wyglądało tak słodko w swojej królewskiej sukni z okazji chrztu, że zarówno Karol, jak i Harry nie mogliby wyglądać na bardziej udręczonych. "Wszystkiego najlepszego dla Jego Królewskiej Wysokości Księcia Walii - Sir, Pa, dziadku! Na posterunku był napisany.

Rodzina królewska przybijała ostatnio kartki świąteczne, a ostatnio książę William i Kate Middleton też się nimi dzielą! Przyszły Król i Królowa również porzucili tradycję pstryknięć, pozując z księciem Jerzym, 6 lat, księżniczką Charlottą, 4 lata i księciem Ludwikiem, 1 rok, na motocyklu i wozie bocznym! Jerzy był gwiazdą - podobnie jak jego kuzyn Archie - na zdjęciu, gdy pozował z ręką swobodnie spoczywającą na ramionach taty!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz